Aladyn 2019 Cda

Aladyn 2019 cda

Zalukaj
Wysoka Jakość - 1080p
Aladyn 2019 zalukaj
Openload
Wysoka Jakość - 1080p
Aladyn 2019 Cda Lektor PL
Streamango
Wysoka Jakość - 720p
Aladyn 2019 cały film
Vidoza
Wysoka Jakość - 720p
Aladyn 2019 bez limitu
Gounlimited
Wysoka Jakość - 720p
Aladyn 2019 cda online
Openload
Wysoka Jakość - 720p
Aladyn 2019 jak obejrzeć

Aladyn 2019 cda

Aladyn 2019 cda to przepięknie nakręcona opowieść pokazująca życie młodego chłopaka, który za wszelką cenę chce zdobyć miłość pięknej indyjskiej księżniczki. Pomogą mu w tym jego przyjaciele oraz tajemniczy dżin o potężnej mocy.

Głównym bohaterem filmu jest Aladyn, odgrywany przez Mena Massouda. Chłopak pochodzi z biednego rodu i utrzymuje się głównie z kradzieży. Jednak ma swój honor i nie okrada biednych ludzi, czym zyskał szacunek lokalnej społeczności. Podczas jednego z festynów na ulicy widzi tajemniczą księżniczkę, która jest córką króla. Od momentu pierwszego spojrzenia, chłopak zakochuje się w niej bez opamiętania. Od tego momentu przyrzeka sobie, że za wszelką cenę zdobędzie jej rękę i ożeni się z nią. Niestety jest to niemożliwe, ponieważ Aladyn pochodzi z ubogiego rodu i sam nie ma dużo pieniędzy. Nagle spotyka go pewna rzecz, która zmienia jego życie raz na zawsze.

Aladyn 2019 cda lektor pl

Aladyn 2019 cda lektor pl to świetnia przygoda. Tytułowy bohater na swojej drodze spotyka pewnego dżina, który przysięga, że pomoże chłopakowi w zdobyciu miłości dziewczyny. Aladyn zgadza się bez namysłu i wspólnie wyruszają w pełną przygód trasę, która przyniesie wiele fajnych wspomnień.

Zdjęcia do tego filmu były kręcone w Wielkiej Brytanii oraz Jordanii. Twórcy chcieli jak najlepiej obrazowo oddać klimat panujący w czasie akcji tej powieści. Bo jak przypomnijmy, film powstał na podstawie legendarnej indyjskiej baśni, która powstała wiele tysięcy lat temu. Księga tysiąca i jednej baśni ma ponadczasowy wydźwięk, to znaczy, że nawet w obecnych czasach możemy duży zyskać czytając te historie.

Aladyn 2019 cda jest zdecydowanie produkcją na którą należy i poświęcić odrobinę czasu i obejrzeć cały film w całości. Pamiętam jak dziecko uwielbiałem oglądać animowaną wersję tej historii więc teraz mogłem odbyć naprawdę sentymentalną podróż. Film nie rozczarował mnie, a lekko mówiąc, trochę się tego spodziewałem oglądając zwiastun. Trailer filmu był średni, co świadczyło ilość łapek w dół na youtube. Jednak pełnometrażowa wersja filmu stoi na kompletnie innym, wyższym poziomie i liczę, że ten film da wam wiele radości.

Długość:
128m
Reżyser:
Guy Ritchie
Scenariusz:
John August, Guy Ritchie
Opinie dla

Aladyn 2019 Cda