Glass Cda

Glass cda

Zalukaj
Wysoka Jakość - 1080p
Glass zalukaj
Openload
Wysoka Jakość - 1080p
Glass Cda Lektor PL
Streamango
Wysoka Jakość - 720p
Glass cały film
Vidoza
Wysoka Jakość - 720p
Glass bez limitu
Gounlimited
Wysoka Jakość - 720p
Glass cda online
Openload
Wysoka Jakość - 720p
Glass jak obejrzeć

Glass Cda

Glass cda to jedno z najważniejszych wydarzeń obecnego roku. Produkcja opowiada historię Davida Dunna, którego zadaniem jest wytropienie tajemniczego człowieka o kilkunastu osobowościach. Film jest kontynuacją wydarzeń zarówno z seansu Niezniszczalny oraz Split.

Mimo iż film miał premierę już w styczniu to i tak liczba osób chętnych na obejrzenie tego filmu jest ogromna. Według serwisu filmweb, tę produkcję chce obejrzeć aż trzydzieści tysięcy siedemset sześćdziesiąt cztery osoby, co czyni ten film drugim najpopularniejszym w tym roku. Jest to naprawdę niebywały sukces i raczej nikt nie spodziewał się takiego wyniku w naszym kraju. Bez wątpienia zadziałały tutaj reklamy w telewizji oraz w Internecie bo było ich naprawdę bardzo wiele.

Glass Cda Lektor PL

Za Glass Cda Lektor PL odpowiada znany reżyser M. Night Shyamalan, który dostał całkowicie wolną rękę przy tworzeniu tej produkcji. Twórca jest naprawdę wyróżniającą się postacią w środowisku reżyserskim, a to wszystko za sprawą stworzenia takich mega hitów jak Szósty Zmysł czy Ostatni Władca Wiatru. Szczególnie tym pierwszym filmem twórca wytarł sobie ścieżkę, która otworzyła mu drogę do bycia jednym z najpopularniejszych reżyserów poprzedniej dekady. Twórca stworzył również filmy takie jak Niezniszczalny oraz Split. Oba tytuły nawiązują w znacznym stopniu do wydarzeń z filmu Glass cda.

W Niezniszczalnym mieliśmy okazję poznać postać Davida Dunna, która jest grana przez słynnego Bruce’a Willisa. Dodatkowo zobaczyliśmy również jego rywala Elijaha Price’a. W tę rolę wcielił się niesamowicie popularny Samuel L. Jackson. Film opowiadał o ochroniarzu, który posiada niezwykłe zdolności do odporności na ból i obrażenia. Główny bohater jako jedyny przetrwał w wypadku samolotu. Te tajemnicze zdolności sprawiły, że zainteresował się nim pan Price, który natomiast choruję na wrodzoną łamliwość kości i jest totalnym przeciwieństwem głównego bohatera.

Opinie dla

Glass Cda