Podły okrutny zły Cda

Podły okrutny zły cda

Zalukaj
Wysoka Jakość - 1080p
Podły okrutny zły zalukaj
Openload
Wysoka Jakość - 1080p
Podły okrutny zły Cda Lektor PL
Streamango
Wysoka Jakość - 720p
Podły okrutny zły cały film
Vidoza
Wysoka Jakość - 720p
Podły okrutny zły bez limitu
Gounlimited
Wysoka Jakość - 720p
Podły okrutny zły cda online
Openload
Wysoka Jakość - 720p
Podły okrutny zły jak obejrzeć

Podły okrutny zły cda

Podły okrutny zły cda możesz wyszukać w Internecie.. Nie czekaj i już teraz wyszukaj tę genialną produkcję, która przedstawia losy jednego z najbardziej znanych przestępców ubiegłego wieku.

Ted Bundy był postacią, która elektryzowała nawet najtwardsze osoby. Mimo iż jego zbrodnie nie były do końca planowane i często popełniał pod wpływem emocji to i tak bardzo długo pozostawał nieuchwytny dla amerykańskich władz. Pewnie trwałoby to o jeszcze dłużej, gdyby nie fakt iż policji bardzo pomogła była dziewczyna przestępcy. Zadzwoniła ona na policję i wyjawiła, iż to właśnie jej były partner może mieć związek z licznymi zbrodniami popełnionymi w Stanach Zjednoczonych. Te informację bardzo pomogły władzom w złapaniu seryjnego mordercy. Jednak pomimo bycia zamkniętym w areszcie, Tedowi aż dwukrotnie udawało się uciec. Pierwszy raz wyskoczył z okna biblioteki, gdzie przygotowywał się na proces, jednak został ujęty dość szybko. Druga ucieczka była o wiele bardziej spektakularna. Mężczyzna został ujęty dopiero na Florydzie, gdzie poruszał się kradzionym samochodem.

Podły okrutny zły cda lektor pl

Co ciekawe, wtedy lokalna policja z Florydy nie miała pojęcia kim jest zatrzymany mężczyzna. A wszystko dlatego, że Ted Bundy doskonale umiał zmieniać swój wygląd. Umiejętnie zapuszczał brodę, włosy oraz wąsy, a także kupował okulary czy też czapeczki z daszkiem. Podły okrutny zły cda lektor pl świetnie przedstawia te spektakularną historię. W tych czasach nie było jeszcze rozwiniętej bazy odcisków palców, a także kontakt między stanowymi policjantami pozostawiał wiele do życzenia. Zatrzymany sprawca przez kilkanaście dni pozostawał w areszcie i nie chciał podać swoich prawdziwych danych. Wkrótce jednak przeszedł załamanie psychiczne i postanowił wyjawić prawdę o swojej prawdziwej tożsamości w zamian za możliwość telefonu do swojej byłej dziewczyny.

To jednak nie był koniec. Ted Bundy uznał, że sam będzie się reprezentował na swoim procesie. Uwielbiał rozmawiać dziennikarzami i ze swojej sprawy zrobił medialne wydarzenie. Sprawiał wrażenie naprawdę przystojnego i opanowanego mężczyzny. Kobiety pytane co o nim sądzą, odpowiadały, że to niemożliwe iż taki człowiek mógłby popełnić takie straszliwe zbrodnie. Na szczęście sąd i ława przysięgłych nie dały się zmanipulować przestępcy i wymierzyły Bundy’emu najsurowszą karę czyli pozbawienie życia. Ted jeszcze przez kilka lat pozostawał w tak zwanej celi śmierci, gdzie nawet poślubił swoją dziewczynę, z która miał dziecko. Wkrótce Ted Bundy został pozbawiony życia za pomocą krzesła elektrycznego i w taki sposób zakończyła się jego historia. Na podsumowanie powiem, że Podły okrutny zły cda powinien spodobać się każdemu.

Opinie dla

Podły okrutny zły Cda