Shazam Cda

Shazam cda

Zalukaj
Wysoka Jakość - 1080p
Shazam zalukaj
Openload
Wysoka Jakość - 1080p
Shazam Cda Lektor PL
Streamango
Wysoka Jakość - 720p
Shazam cały film
Vidoza
Wysoka Jakość - 720p
Shazam bez limitu
Gounlimited
Wysoka Jakość - 720p
Shazam cda online
Openload
Wysoka Jakość - 720p
Shazam jak obejrzeć

Shazam cda

Shazam cda to kinowy hit. Film opowiada o nastolatku posiadającym tajemnicze umiejętności. Wypowiadając jedno słowo potrafi zmienić się w potężnego super bohatera. A to wszystko dzięki spotkaniu z tajemniczym czarodziejem. Teraz młody chłopak zacznie swoją krucjatę przeciwko złu żyjącym na naszej planecie.

Nastolatek dzięki wypowiedzeniu jednego słowa przemienia się w postać bardzo podobną do Supermana. Chłopak na szczęście nie szuka zemsty na swoich oprawcach, jednak nie pozostaje bierny, gdy ktoś jest krzywdzony. Pomaga wielu ludziom potrzebującym prawdziwej pomocy. Jest to zdecydowanie postawa godna takiego bohatera

Shazam cda lektor pl

Shazam cda lektor pl to naprawdę nietypowy film o super bohaterach. Głównym bohaterem filmu jest Billy Batson, który żyje w rodzinie zastępczej. Jego najlepszym kumplem, a jednocześnie przyrodnim bratem jest Freddy Freeman. Obaj chłopcy uczęszczają do tej samej szkoli, gdzie nie są zbyt popularni. Często są wyśmiewani i poniżaniu. Jak wiecie albo i nie wiecie to dzieci w tym wieku naprawdę potrafią być okrutne. Złośliwymi słowami i docinkami potrafią zniszczyć komuś życie. Jak wiemy nasz charakter i zachowania są kreowane właśnie w najmłodszych latach więc jeżeli jesteśmy wtedy poniżani to później będziemy mieć niską samoocenę. Trzeba będzie wielu wizyt u psychologa lub psychiatry by naprawić stare rany, a nawet wtedy nie ma stu procentowej szansy na wyleczenie.

Dlatego apeluje do wszystkich, a szczególnie do nauczycieli by reagowali na takie patologiczne zachowania. Wystarczy jedna reakcja i naprawdę może to uratować kogoś przed poważnymi problemami. A jej brak może być bardzo katastrofalny w skutkach. W tym filmie na szczęście było trochę inaczej. Szykanowany chłopiec w przypadkowy sposób zyskał potężne super moce, które zostały mu podarowane przez antycznego czarownika..

Shazam cda to ciekawy film, z którego naprawdę możemy się wiele nauczyć. Szczególnie polecam go osobom w młodszym wieku. Film niesie fajne przesłanie, by pomagać słabszym, a zostanie to nam w przyszłości wynagrodzone. Jak najbardziej zgadzam się z tymi pięknymi słowami.

Opinie dla

Shazam Cda