X Men Mroczna Phoenix Cda

X Men Mroczna Phoenix cda

Zalukaj
Wysoka Jakość - 1080p
X Men Mroczna Phoenix zalukaj
Openload
Wysoka Jakość - 1080p
X Men Mroczna Phoenix Cda Lektor PL
Streamango
Wysoka Jakość - 720p
X Men Mroczna Phoenix cały film
Vidoza
Wysoka Jakość - 720p
X Men Mroczna Phoenix bez limitu
Gounlimited
Wysoka Jakość - 720p
X Men Mroczna Phoenix cda online
Openload
Wysoka Jakość - 720p
X Men Mroczna Phoenix jak obejrzeć

X Men Mroczna Phoenix cda

X Men Mroczna Phoenix cda został w całości wyreżyserowany przez Simona Kinberga. Jest to angielski reżyser, który w swoim portfolio ma naprawdę kilka ciekawych pozycji. Oczywiście mam na myśli Sherlocka Holmesa oraz Fantastyczną Czwórkę. Szczególnie te dwa filmy mi się podobały i przyciągnęły moją uwagę na dłużej. Jestem naprawdę zadowolony, że to właśnie Simon Kinberg został wybrany do reżyserowania tego filmu.

Oczywiście oprócz znanego reżysera nie może zabraknąć popularnych aktorów. Na szczęście na wielkim ekranie kinowym zobaczymy gwiazdy, które już znamy z poprzednich filmów. Standardowo postać Charlesa Xaviera zagra James McAvoy, natomiast rolę Magneto zagra Michael Fassbender. W główną rolę natomiast wcieli się Sophie Turner. Jest to znana aktorka młodego pokolenia. Pewnie kojarzycie ją z roli Sansy Stark w serialu pod tytułem Gra o Tron. Oprócz tych osobistości zobaczymy również Jennifer Lawrence jako Mystique oraz Nicholasa Houlta w roli niebieskiej bestii. Jak widzimy obsada jest naprawdę bardzo znana i bez wątpienia włodarze wydali dużo pieniędzy na gaże dla tych aktorów.

X Men Mroczna Phoenix cda lektor pl

W X Men Mroczna Phoenix cda lektor pl całkowicie skupimy się na postaci Jean Grey, czyli dziewczyny, która posiada bardzo potężną moc umysłu. Jej zdolności są bardzo podobne do umiejętności Charlesa oraz Magneto, jednak Jean sprawia wrażenie, że jej moc jest o wiele silniejsza. Jednak bardzo komplikuje sprawę to, że Grey jest dosyć młoda i nie do końca potrafi panować nad swoimi umiejętnościami.

X Men Mroczna Phoenix cda jest zdecydowanie filmem, który śmiało mogę polecić innym osobom. Nie trzeba lubić kina super bohaterskiego by się wam spodobała ta pozycja. Efekty specjalne naprawdę są na najwyższym poziomie co powinno dać wam wiele zabawy podczas oglądania seansu. Muzyka również została dobrze dobrana, co jest pozytywną wisienką na torcie całego tego seansu.

Opinie dla

X Men Mroczna Phoenix Cda