logo image
Showing all 111 movies
Sortuj Według

Capone cda

ZalukajWysoka Jakość - 1080pCapone zalukaj

Capone cda

Al Capone to słynny amerykański gangster. Widz poznaje go w więzieniu, odsiedział już 11 lat w Atlancie. Nie jest już rządzącym twardo gangsterem, lecz więźniem chorym na demencję i syfilis. Tony Hardy doskonale gra gangstera. Tom Hardy stworzył niezapomnianą kreację - już tylko z tego powodu warto znaleźć czas na obejrzenie doskonałego dzieła amerykańskiej kinematografii. 47-letni więzień Capone to inna osoba od gangstera, przed którym drżało całe Chicago. Kryminał biograficzny stał się także studium psychologicznym. 

Długość:1 godz. 43 min. Data Premiery:12 maja 2020

Gwiazdy: Edgar Arreola Jack Lowden Matt Dillon Tom Hardy

Tyler Rake Ocalenie cda

ZalukajWysoka Jakość - 1080pTyler Rake Ocalenie zalukaj

Tyler Rake Ocalenie cda

Tyler Rake: Ocalenie cda to film akcji produkcji Netflix, w którym główną rolę powierzono Chrisowi Hemsworthowi. Tytułowy Tyler Rake jest najemnikiem, który nie ma w życiu już nic do stracenia. Zostaje mu powierzona misja odbicia z rąk porywaczy syna biznesmena i bossa narkotykowego. Wyrusza więc do Bangladeszu by zmierzyć się z niebezpiecznym zadaniem. Pozornie niezbyt skomplikowane zadanie zamienia się w krwawą walkę o życie. Tyler znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie, czy uda mu się wyjść z tego cało i zrealizować zadanie?

Długość:1 godz. 57 min. Data Premiery:24 kwietnia 2020

Gwiazdy: Chris Hemsworth David Harbour Golshifteh Farahani Rayna Campbell

The French Dispatch cda

ZalukajWysoka Jakość - 1080pThe French Dispatch zalukaj

The French Dispatch cda

The French Dispatch cda to amerykański komediodramat w reżyserii Wesa Andersona z gwiazdorską obsadą. W produkcji wystąpili m.in. Benicio del Toro, Bill Murray, Willem Defoe, Adrien Brody czy Elisabeth Moss. Fabuła koncentruje się na losach redakcji francuskiego oddziału magazynu z Kansas. Widz ma okazję poznać ją z perspektywy trzech bohaterów, a także wziąć udział w wydarzeniach inspirowanych prawdziwymi zajściami, które znalazły się na pierwszych stronach gazet. Według Wesa Andersona film jest hołdem dla zawodu dziennikarza oraz wolności prasy.

Długość:1 godz. 48 min. Data Premiery:16 października 2020

Gwiazdy: Bill Murray Frances McDormand Saoirse Ronan Timothée Chalamet

The Green Knight cda

ZalukajWysoka Jakość - 1080pThe Green Knight zalukaj

The Green Knight cda

The Green Knight cda to melodramat fantasy oparty na legendzie arturiańskiej. Film opowiada historię Sir Gawaina, który jest lekkomyślnym oraz bardzo upartym bratem Króla Artura. Gawin decyduje się na odważną misję, zmierzenia się z Zielonym Rycerzem. Nie jest to jednak łatwe, ponieważ tytułowy bohater jest wielkim, zielono-skórnym obcym. Sir Gawin walczy z najróżniejszymi stworami, złodziejami oraz wszelkimi intrygami. Wyruszył w przygodę pełną niebezpieczeństw, aby pokazać swoją wartość rodzinie oraz całemu królestwu. Ryzykuje, stawiając czoła ostatecznemu wrogowi. Film jest świeżą wersją opowieści o rycerzach. 

Długość:2 godz. 5 min. Data Premiery:28 maja 2020

Gwiazdy: Alicia Vikander Dev Patel Joel Edgerton Ralph Ineson

(Nie)znajomi cda

ZalukajWysoka Jakość - 1080p(Nie)znajomi zalukaj

(Nie)znajomi cda

(Nie)znajomi cda to historia grupy przyjaciół, którzy podczas kolacji decydują się zagrać w pozornie niewinną grę. Póki odbywa się spotkanie, wszyscy zmuszeni są do ujawniania przychodzących wiadomości, a połączenia telefoniczne mają być odbierane tylko w trybie głośnomówiącym. Jak się można domyślić, gra kończy się odkryciem wielu tajemnic, a relacje poważnie ucierpią na niewinnej zabawie. W rolach głównych wystąpiły między innymi, Maja Ostaszewska, Aleksandra Domańska. W rolę męską wcielił się Tomasz Kot, Michał Żurawski i inni znani aktorzy kina polskiego. 

Długość:1 godz. 43 min. Data Premiery:16 września 2019

Gwiazdy: Kasia Smutniak Maja Ostaszewska Tomasz Kot

Boże Ciało cda

ZalukajWysoka Jakość - 1080pBoże Ciało zalukaj

Boże Ciało cda

Boże Ciało cda to film oparty na prawdziwej historii, w reżyserii Jana Komasy z 2019 roku. Opisuje historię 20-letniego Daniela, w którego rolę wcielił się Bartosz Bielenia. Chłopak przebywa w poprawczaku, gdzie pod wpływem tamtejszego księdza, przechodzi duchową przemianę. Zostaje zwolniony warunkowo i wysłany do pracy. Jednak ten udaje się do miejscowego kościoła i wykorzystując nieobecność proboszcza parafii, zaczyna pełnić posługę kapłańską, podając się za księdza. Metody jego nauczania budzą w wielu mieszkańcach niepokój i kontrowersje, najsilniej w Lidii - kościelnej. W czasie pobytu w miasteczku Daniel poznaje Martę, z którą nawiązuje bliższą znajomość. Niespodziewanie w mieście pojawia się jego dawny kolega z poprawczaka i zakłóca spokój przybranego księdza. Bohater, silnie targany emocjami, musi zmierzyć się z tajemnicą, którą skrywa, a także konfliktem wewnętrznym.

Historię przedstawioną w filmie oparto na prawdziwych wydarzeniach. Daniel jest dwudziestojednoletnim chłopakiem, którego burzliwa młodość zaprowadziła do zakładu poprawczego. Tam poznaje zaangażowanego w resocjalizację księdza, dzięki któremu przechodzi przemianę wewnętrzną, zaczyna skrycie marzyć o wstąpieniu do seminarium duchownego. Po wyjściu z zakładu zostaje przyjęty do pracy fizycznej w niewielkiej wsi na południu polski. Szczęśliwym dla niego zbiegiem okoliczności, omyłkowo zostaje uznany za księdza. Proboszcz parafii prosi Daniela o czasowe zastąpienie go w pełnieniu posługi. Okazuje się, że miejscowi również ukrywają tajemnicę o tragicznych wydarzeniach z przeszłości. Wkrótce okazuje się, że niekonwencjonalne metody młodego księdza, wrażliwość i potrzeba służenia ludziom otwiera serca mieszkańców. Sekret Daniela wychodzi na jaw, gdy we wsi pojawia się jego dawny kolega z poprawczaka

Film został nominowany do Oscara, zdobył 10 nagród 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni oraz 11 Orłów.

Długość:1 godz. 55 min. Data Premiery:29 sierpnia 2019

Gwiazdy: Aleksandra Konieczna Bartosz Bielenia Eliza Rycembel Tomasz Ziętek

Tajemniczy ogród cda

ZalukajWysoka Jakość - 1080pTajemniczy ogród zalukaj

Tajemniczy ogród cda

Tajemniczy Ogród cda opowiada historię Mary Lennox, która po śmierci swoich rodziców mieszka w domu swojego wuja. Ogromna posiadłość na pozór wydaje się ponura i nieprzyjazna, jednak po czasie, dziewczynka odkrywa niedostępny od lat, tajemniczy ogród. Dzięki pomocy nowego przyjaciela, udaje się przywrócić go do życia i staje się on miejscem zabaw. Mary zaprasza do ogrodu także swojego kalekiego kuzyna, z którym wspólnie spędzają czas na zabawach. Ogród staje się ich ostoją spokoju, miejscem na wspólne spędzanie czasu, a także umacnia ich przyjaźń. Tajemnicze miejsce przeobraża się w krainę z baśni, w której królują piękne kwiaty, drzewa i krzewy. Cudowna historia o mocy przyjaźni.

Długość:1 godz. 39 min. Data Premiery:12 sierpnia 2020

Gwiazdy: Colin Firth Dixie Egerickx Julie Walters

Wierzę w Ciebie cda

ZalukajWysoka Jakość - 1080pWierzę w Ciebie zalukaj

Wierzę w Ciebie cda

Wierzę w Ciebie cda to film wyprodukowany w Stanach Zjednoczonych. Swoją premierę miał w 2020 roku. To historia opowiadająca o wierzę w Boga i kryzysie wiary, kiedy nieszczęście spotyka kogoś z najbliższych. Jeremy i Melissa są zakochanym w sobie małżeństwem.  Pewnego dnia dowiadują się o poważnej chorobie kobiety. Pomimo starań i leczenia stan Melissy nie poprawia się. On będący jedną z popularniejszych gwiazd muzyki chrześcijańskiej zaczyna przeżywać kryzys. Bohaterom przyjdzie zmierzyć się w cierpieniem i bezradnością. Czy modlitwa i wiara pomogą w ocaleniu życia kobiety? Warto zobaczyć jaką siłę ma za sobą miłość i oddanie drugiej osobie. 

Długość:1 godz. 55 min. Data Premiery:11 marca 2020

Gwiazdy: Britt Robertson K.J. Apa Melissa Roxburgh Nathan Parsons

Mulan cda

ZalukajWysoka Jakość - 1080pMulan zalukaj

Mulan cda

Mulan cda to długo wyczekiwany film oparty na chińskiej legendzie o Hua Mulan. Film przenosi nas do Chin w momencie gdy cesarz ogłasza mobilizację wojsk. Z każdej rodziny na front ma ruszyć jeden mężczyzna. Jedynym mężczyzną w domu Mulan jest jej schorowany ojciec. Dziewczyna, by chronić ojca, przebiera się za chłopaka i wstępuje do wojska. Musi wykazać się siłą, determinację i wielką odwagą. Zostaje wojowniczką i bohaterką swojego narodu. Film wyreżyserowała Nici Caro, a w głównej roli możemy podziwiać Yifei Liu.

Gwiazdy: Donnie Yen Jason Scott Lee Yifei Liu

Kobieta w oknie cda

ZalukajWysoka Jakość - 1080pKobieta w oknie zalukaj

Kobieta w oknie cda

Kobieta w oknie cda to oparty na bestsellerowej powieści ekscytujący thriller, w którym cierpiąca na agorafobię psycholog dziecięca wprowadza się do Nowego Jorku. Gdy kobieta zauważa zniknięcie życzliwej sąsiadki, rozpoczyna własne śledztwo dotyczące zaginięcia. Wkrótce na światło dzienne wychodzą przerażające tajemnice.

Gwiazdy: Amy Adams Anthony Mackie Gary Oldman Julianne Moore

Emma cda

ZalukajWysoka Jakość - 1080pEmma zalukaj

Emma cda

Emma cda to kostiumowy komediodramat nakręcony na podstawie powieści Jane Austen. Główna bohaterka filmu, tytułowa Emma, jest samotną szlachcianką, która żyje ze swatania zamożnych arystokratów. Choć nie planuje ona wychodzenia za mąż, realia angielskiej prowincji oraz niespodziewane, własne uczucia mogą zmienić jej zamiary.

Długość:124 minut Data Premiery:28 lutego 2020

Gwiazdy: Anya Taylor-Joy Bill Nighy Johnny Flynn Mia Goth

Bliźniak cda

ZalukajWysoka Jakość - 1080pBliźniak zalukaj
OpenloadWysoka Jakość - 1080pBliźniak Cda Lektor PL
StreamangoWysoka Jakość - 720pBliźniak cały film
VidozaWysoka Jakość - 720pBliźniak bez limitu
GounlimitedWysoka Jakość - 720pBliźniak cda online
OpenloadWysoka Jakość - 720pBliźniak jak obejrzeć

Bliźniak cda

Bliźniak cda przedstawia losy ciekawego bohatera. Brogan, jeden z najlepszych zabójców na zlecenie na świecie, zostaje nagle zaatakowany przez tajemniczego młodego agenta, który przewiduje każdy ruch głównego bohatera. Morderca dowiaduje się dlaczego, stojąc przed swoim własnym klonem, znacznie młodszą wersją samego siebie. Will Smith gra Brogana w obu wersjach - zarówno starszego siebie, jak i swojego młodszego klona, co według reżysera Anga Lee jest absolutną nowością w znanym nam kinie. Trudno nie zgodzić się z tymi słowami

Bliźniak cda lektor pl

Bliźniak cda lektor pl wykorzystuje najnowszy sprzęt. Dzięki nowej technologii cyfrowej nie tylko możemy wreszcie zobaczyć zarówno młodszych, jak i starszych, ale także mamy szansę doświadczyć opowieści w zupełnie inny sposób!

Długość:nullm

Gwiazdy: Alexandra Szucs Benedict Wong Clive Owen Justin James Boykin Linda Emond Mary Elizabeth Winstead Theodora Miranne Will Smith

fighter cda

ZalukajWysoka Jakość - 1080pfighter zalukaj
OpenloadWysoka Jakość - 1080pfighter Cda Lektor PL
StreamangoWysoka Jakość - 720pfighter cały film
VidozaWysoka Jakość - 720pfighter bez limitu
GounlimitedWysoka Jakość - 720pfighter cda online
OpenloadWysoka Jakość - 720pfighter jak obejrzeć

Fighter cda

Fighter cda to przede wszystkim ciekawa fabuła. Szantażowany przez groźnego gangstera zawodnik MMA musi wrócić na ring i zmierzyć się ze swoim dawnym wrogiem. Kolejny w ciągu ostatnich lat polski film o sportach walki przyciągnął do kin wiele osób - zarówno fanów sportów MMA, jak i ludzi niemających z nimi nic wspólnego. To opowieść o walce i miłości, gdzie dwóch wojowników mierzy się ze sobą na ringu, a stawką jest wszystko.. Kto wygra, a kto wróci na tarczy?

Fighter cda lektor pl

Fighter cda lektor pl to wspaniałe dzieło polskiego reżysera i fenomenalna obsada aktorska czyni ten film gratką dla każdego fana dobrego kina. To może być jedna z najlepszych rzeczy, jaką widziałeś na ekranie w ciągu ostatnich kilku lat swojego życia!

Długość:1 godz. 56 min Data Premiery:2019-07-19

Gwiazdy: Aleksandra Szwed Katarzyna Maciąg Mikołaj Roznerski Piotr Stramowski

Świat w ogniu cda

ZalukajWysoka Jakość - 1080pŚwiat w ogniu zalukaj
OpenloadWysoka Jakość - 1080pŚwiat w ogniu Cda Lektor PL
StreamangoWysoka Jakość - 720pŚwiat w ogniu cały film
VidozaWysoka Jakość - 720pŚwiat w ogniu bez limitu
GounlimitedWysoka Jakość - 720pŚwiat w ogniu cda online
OpenloadWysoka Jakość - 720pŚwiat w ogniu jak obejrzeć

Świat w ogniu cda

Świat w ogniu cda to film akcji. Ochroniarz prezydenta po nieudanym zamachu zostaje oskarżony o współudział i wtrącony do aresztu. Jeden z najlepszych agentów amerykańskiego wywiadu wydostaje się z niewoli i zaczyna ścigać sprawców odpowiedzialnych za spisek wymierzony nie tylko przeciw niemu, ale także całym Stanom Zjednoczonym. Główny bohater musi porzucić swoje dawne znajomości i zwrócić się do potencjalnych sojuszników, których w normalnym wypadku nigdy nie wziąłby pod uwagę.

Świat w ogniu cda lektor pl

Świat w ogniu cda lektor pl to opowieść o patriotyzmie i dążeniu do celu, by oczyścić swe imię z niesłusznych zarzutów i odkryć ukrytą za siecią intryg tajemnicę. Film otrzymał wiele nagród i uważany jest za czołowe dzieło kina akcji ostatnich lat. Jeśli lubisz przygodowe filmy akcji, bez wątpienia będziesz bawić się wyśmienicie!

Długość:98m

Gwiazdy: Gerard Butler Jada Pinkett Smith Lance Reddick Morgan Freeman Tim Blake Nelson

Ból i blask cda

ZalukajWysoka Jakość - 1080pBól i blask zalukaj
OpenloadWysoka Jakość - 1080pBól i blask Cda Lektor PL
StreamangoWysoka Jakość - 720pBól i blask cały film
VidozaWysoka Jakość - 720pBól i blask bez limitu
GounlimitedWysoka Jakość - 720pBól i blask cda online
OpenloadWysoka Jakość - 720pBól i blask jak obejrzeć

Ból i blask cda

Ból i blask cda to film z popularnym aktorem w roli glównej. Antonio Banderas przestawia poruszającą historię Salvadora Mallo, reżysera filmowego w depresji i przeżywającego cierpienia zarówno fizyczne, jak i psychiczne, który przypomina sobie najlepsze lata swojego życia, jak chociażby jego dzieciństwo w latach 60., kiedy wyemigrował z rodzicami do Paterny - miasta w Walencji – szukając lepszego życia. Autor przypomina sobie swoją pierwszą miłość, a także ból związany z jej utratą w momencie, gdy była jeszcze żywa. Jedyną formą terapii okazała się być dla niego twórczość, którą potem zastąpiła pustka i kryzys twórczy.

Ból i blask cda lektor pl

Ból i blask cda lektor pl mówi o trudności oddzielenia bólu od życia i namiętnościach, które nadają mu sens i przywracają nadzieję. Odzyskując swoją przeszłość, Salvador znajduje pilną potrzebę opisania jej.

Długość:108m

Gwiazdy: Antonio Banderas Asier Etxeandia Asier Flores Cecilia Roth Julieta Serrano Leonardo Sbaraglia Nora Navas Pedro Casablanc Penélope Cruz Rosalía

Moja gwiazda Teen Spirit cda

ZalukajWysoka Jakość - 1080pMoja gwiazda Teen Spirit zalukaj
OpenloadWysoka Jakość - 1080pMoja gwiazda Teen Spirit Cda Lektor PL
StreamangoWysoka Jakość - 720pMoja gwiazda Teen Spirit cały film
VidozaWysoka Jakość - 720pMoja gwiazda Teen Spirit bez limitu
GounlimitedWysoka Jakość - 720pMoja gwiazda Teen Spirit cda online
OpenloadWysoka Jakość - 720pMoja gwiazda Teen Spirit jak obejrzeć

Moja gwiazda Teen Spirit cda

Moja gwiazda Teen Spirit cda to wspaniała romantyczna opowieść o dziewczynie, która chce spełniać swe marzenia. Violet to polska nastolatka pochodząca z Wielkiej Brytanii, którym życiowym celem jest wyrwać z otaczającej jej szarej codzienności i zacząć spełniać swoją największą pasję, którą jest śpiew. Udaje jej się dostać na casting i pomimo przeciwności losu udaje jej się wejść w świat showbiznesu, który wcale nie jest tak kolorowy, jak mógłby się wydawać

Moja gwiazda Teen Spirit cda lektor pl

Moja gwiazda Teen Spirit cda lektor pl spodoba ci się jeśli lubisz piękne opowieści o dążeniu do spełnienia swoich marzeń. Gratka dla fanów obyczajowych produkcji – film idealny na niedzielne popołudnie, do obejrzenia razem z rodziną.

Długość:92m

Gwiazdy: Agnieszka Grochowska Clara Rugaard Elle Fanning Jordan Stephens Millie Brady Olive Gray Rebecca Hall Ria Zmitrowicz Tamara Luz Ronchese Zlatko Burić

Midsommar W biały dzień cda

ZalukajWysoka Jakość - 1080pMidsommar W biały dzień zalukaj
OpenloadWysoka Jakość - 1080pMidsommar W biały dzień Cda Lektor PL
StreamangoWysoka Jakość - 720pMidsommar W biały dzień cały film
VidozaWysoka Jakość - 720pMidsommar W biały dzień bez limitu
GounlimitedWysoka Jakość - 720pMidsommar W biały dzień cda online
OpenloadWysoka Jakość - 720pMidsommar W biały dzień jak obejrzeć

Midsommar W biały dzień cda

Midsommar W biały dzień cda opowiada o dwójce młodych studentów, którzy by odreagować codzienne życie postanawiają wyjechać do pewnej wioski. Niestety odpoczynek szybko zamienia się w grę o przetrwanie.

Midsommar W biały dzień cda lektor pl

Midsommar W biały dzień cda lektor pl został stworzony przez Ari Aster’a, który do tej pory pracował przy wielu ciekawych horrorach. Stworzył między innymi popularne Dziedzictwo Hereditary, za co otrzymał nominacje do dwóch prestiżowych nagród. Reżyser ma szybkie tempo pracy, ale co najważniejsze przy tym stara się utrzymać wysoką jakość, która powoli staje się jego znakiem rozpoznawczym. Midsommar W biały dzień cda ma w obsadzie wielu młodych aktorów, którzy mają nadzieje, że ta produkcja otworzy im drzwi na międzynarodową karierę. Miejmy nadzieje, ze tak się stanie, bo życzymy młodym ambitnym osobom jak najlepiej.

Długość:140m

Gwiazdy: Anki Larsson Anna Åström Björn Andrésen Florence Pugh Jack Reynor Julia Ragnarsson Liv Mjönes Louise Peterhoff Will Poulter William Jackson Harper

O psie który wrócił do domu cda

ZalukajWysoka Jakość - 1080pO psie który wrócił do domu zalukaj
OpenloadWysoka Jakość - 1080pO psie który wrócił do domu Cda Lektor PL
StreamangoWysoka Jakość - 720pO psie który wrócił do domu cały film
VidozaWysoka Jakość - 720pO psie który wrócił do domu bez limitu
GounlimitedWysoka Jakość - 720pO psie który wrócił do domu cda online
OpenloadWysoka Jakość - 720pO psie który wrócił do domu jak obejrzeć

O psie który wrócił do domu cda

O psie który wrócił do domu cda jest już online. Gdy Pies o imieniu Bella gubi drogę do domu, postanawia odnaleźć swojego pana przy pomocy nowo spotkanych przyjaciół. Wędrówka przynosi jednak wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji.

O psie który wrócił do domu cda lektor pl

O psie który wrócił do domu cda lektor pl został nakręcony przez Charlesa Martina Smitha, który o wiele częściej występował jako aktor niż reżyser. Teraz jednak postanowił stworzyć ten familijny film. Z całą pewnością można ogłosić, że odniósł sukces. Film dzięki niemu zarobił ponad siedemdziesiąt milionów dolarów, co przy budżecie wynoszącym osiemnaście milionów, jest naprawdę świetnym wynikiem. Pozostaje nam pogratulować reżyserowi i życzyć dalszych sukcesów  jego karierze. O psie który wrócił do domu cda to dobre familijne kino, dzięki któremu miło spędzicie wolny czas.

Długość:96m

Gwiazdy: Alexandra Shipp Ashley Judd Barry Watson Bryce Dallas Howard Chris Bauer Edward James Olmos John Cassini Jonah Hauer-King Motell Gyn Foster Wes Studi

Brightburn Syn ciemności cda

ZalukajWysoka Jakość - 1080pBrightburn Syn ciemności zalukaj
OpenloadWysoka Jakość - 1080pBrightburn Syn ciemności Cda Lektor PL
StreamangoWysoka Jakość - 720pBrightburn Syn ciemności cały film
VidozaWysoka Jakość - 720pBrightburn Syn ciemności bez limitu
GounlimitedWysoka Jakość - 720pBrightburn Syn ciemności cda online
OpenloadWysoka Jakość - 720pBrightburn Syn ciemności jak obejrzeć

Brightburn Syn ciemności cda

Brightburn Syn ciemności cda to opowieść o adoptowanym chłopcu, który po pewnym czasie staje się nie do poznania. Zaczyna zyskiwać moce nad, którymi ciężko jest mu zapanować. Dodatkowo pewni ludzi chcą go porwać, by na nim eksperymentować.

Brightburn Syn ciemności cda lektor pl

W roli matki chłopca zobaczymy Elizabeth Banks, która jest naprawdę znaną hollywoodzką aktorką. Zagrała w wielu ciekawych produkcjach. Ja najlepiej wspominam ją z jednego moich ulubionych seriali czyli Hoży Doktorzy. Mam nadzieje, że i również jej rola w tym filmie mi się spodoba. Brightburn Syn ciemności cda lektor pl jest widowiskiem, które bezapelacyjnie będę chciał wyszukać online.

Długość:90m

Gwiazdy: Becky Wahlstrom David Denman Elizabeth Banks Jackson A. Dunn Jennifer Holland Matt Jones Meredith Hagner Stephen Blackehart Steve Agee Terence Rosemore

Ad Astra cda

ZalukajWysoka Jakość - 1080pAd Astra zalukaj
OpenloadWysoka Jakość - 1080pAd Astra Cda Lektor PL
StreamangoWysoka Jakość - 720pAd Astra cały film
VidozaWysoka Jakość - 720pAd Astra bez limitu
GounlimitedWysoka Jakość - 720pAd Astra cda online
OpenloadWysoka Jakość - 720pAd Astra jak obejrzeć

Ad Astra cda

Ad Astra cda to prawdziwa gratka dla fanów wypraw kosmicznych i nie tylko. Główny bohater wyrusza w głąb wszechświata na niebezpieczną misję. W rolach głównych zobaczymy Brada Pitta oraz Tommy Lee Jonesa. Ten film po prostu trzeba zobaczyć.

Ad Astra cda lektor pl

Ad Astra cda lektor pl to Thriller połączony z science fiction. Jest to zdecydowanie gatunek, który jest uwielbiany na całym świecie. W dodatku ta genialna obsada. Po prostu coś wspaniałego. Za stworzenie filmu odpowiada James Gray. Twórca filmowy pragnie w końcu stworzyć film, który zostanie zapamiętany na długie lata. Do tej pory był bardzo niedocenianym artystom, co oczywiście jest dla mnie niezrozumiałe. Mam nadzieje, że Ad Astra cda w końcu otworzy mu drzwi to wielkich zagranicznych produkcji, na które w pełni zasługuję.

Długość:0m

Gwiazdy: Brad Pitt Donald Sutherland Greg Bryk Jamie Kennedy John Ortiz Kimberly Elise Liv Tyler Loren Dean Ruth Negga Tommy Lee Jones

W domu innego cda

ZalukajWysoka Jakość - 1080pW domu innego zalukaj
OpenloadWysoka Jakość - 1080pW domu innego Cda Lektor PL
StreamangoWysoka Jakość - 720pW domu innego cały film
VidozaWysoka Jakość - 720pW domu innego bez limitu
GounlimitedWysoka Jakość - 720pW domu innego cda online
OpenloadWysoka Jakość - 720pW domu innego jak obejrzeć

W domu innego cda

W domu innego cda przedstawia losy powojennego Berlina. Przebywający tam brytyjski generał stara się odbudować miasto. Jednak, gdy jego żona przyjeżdża to wszystko się zmienia. Jest to melodramat wojenny w światowej obsadzie.

Reżyserem produkcji jest uznany James Kent. Twórca jest wielokrotnie nagrodzonym artystą , który specjalizuje się w gatunkach wojennych. W domu innego cda to film, który ma za zadanie podbic listy popularności. Dzięki wysokiemu budżetowi na ten film mógł sobie pozwolić na wybranie bardzo ciekawej obsady aktorskiej.

W domu innego cda lektor pl

Właśnie w taki sposób do współpracy został zaproszony Jason Clarke Keira Knightley. W domu innego cda lektor pl jest ciekawą opcją jeżeli chodzi o romanse w tym roku. Warto sprawdzić ten film. Szczególnie jeżeli mamy świadomość, że w tej produkcji występują tacy znani aktorzy.

Długość:108m

Gwiazdy: Alexander Scheer Alexander Skarsgård Fionn O'Shea Frederick Preston Jason Clarke Joseph Arkley Kate Phillips Keira Knightley Martin Compston Tom Bell

Słodki koniec dnia cda

ZalukajWysoka Jakość - 1080pSłodki koniec dnia zalukaj
OpenloadWysoka Jakość - 1080pSłodki koniec dnia Cda Lektor PL
StreamangoWysoka Jakość - 720pSłodki koniec dnia cały film
VidozaWysoka Jakość - 720pSłodki koniec dnia bez limitu
GounlimitedWysoka Jakość - 720pSłodki koniec dnia cda online
OpenloadWysoka Jakość - 720pSłodki koniec dnia jak obejrzeć

Słodki koniec dnia cda

Słodki koniec dnia cda to polski dramat, który przedstawia losy znanej polskiej artystki mieszkającej we Włoszech. Kobieta mimo iż żyje w zgodzie z lokalną społecznością, wygłasza manifest, po którym zostaje znienawidzona w mieście.

W główną role wcieliła się polska aktorka Krystyna Janda. Bez dwóch zdań jest to bardzo ważna postać dla naszego krajowego kina. Artystka zagrała wiele ważnych ról i co najważniejsze cały czas jest aktywna zawodowo. Natomiast w roli reżysera postawiono Jacka Borcucha, który również zrobił wiele dla polskiej kinematografii. Słodki koniec dnia cda to wyśmienite kino, które trzeba zobaczyć.

Słodki koniec dnia cda lektor pl

Czy ten film odniesie podobny sukces jak poprzednie filmy tej dwójki znanych postaci? Wydaje się, że tak. Słodki koniec dnia cda lektor pl otrzymał już dwie nagrody i wydaje się być produkcją, która będzie odpowiadała naszej krajowej publiczności.

Długość:92m

Gwiazdy: Antonio Catania Kasia Smutniak Krystyna Janda Lorenzo de Moor Robin Renucci Vincent Riotta

Kurier cda

ZalukajWysoka Jakość - 1080pKurier zalukaj
OpenloadWysoka Jakość - 1080pKurier Cda Lektor PL
StreamangoWysoka Jakość - 720pKurier cały film
VidozaWysoka Jakość - 720pKurier bez limitu
GounlimitedWysoka Jakość - 720pKurier cda online
OpenloadWysoka Jakość - 720pKurier jak obejrzeć

Kurier cda

Kurier cda to fenomenalna historia w sam raz dla wszystkich fanów filmów wojennych o Polsce. Główny bohater dostaje arcytrudne zadanie. Z polskiego terytorium musi przedostać się na Wyspy Brytyjskie, aby dostarczyć ważne informacje, które mogą zmienić bieg wojny.

Do pracy przy tym filmie został zatrudniony legendarny polski reżyser Władysław Pasikowski. Jest to twórca takich hitów jak Psy, Jack Strong oraz Pokłosie. Praktycznie każdy film wykonany przez tego reżysera zyskuje bardzo dużą popularność i często mówi się o nim w mediach. W Kurier cda  występuje wielu znanych aktorów. Postać głównego bohatera odegra Philippe Tłokiński, czyli Francuz o silnych polskich korzeniach. Ciekawe jak sobie poradzi w roli tak ważnej postaci, która uczyniła tak wiele dla naszej historii.

Kurier cda lektor pl

Kurier cda lektor pl jest zdecydowanie jednym z najlepiej stworzonych filmów historycznych, które opowiadają o okupowanej Polsce. Wszystkie elementy zostały bardzo dobrze odwzorowane i naprawdę możemy poczuć pełny realizm tamtych czasów.

Długość:100m

Gwiazdy: Adam Woronowicz Grzegorz Małecki Julie Engelbrecht Michael Terry Mirosław Baka Patrycja Volny Philippe Tłokiński Rafał Królikowski Tomasz Schuchardt Zbigniew Zamachowski

Rocketman cda

ZalukajWysoka Jakość - 1080pRocketman zalukaj
OpenloadWysoka Jakość - 1080pRocketman Cda Lektor PL
StreamangoWysoka Jakość - 720pRocketman cały film
VidozaWysoka Jakość - 720pRocketman bez limitu
GounlimitedWysoka Jakość - 720pRocketman cda online
OpenloadWysoka Jakość - 720pRocketman jak obejrzeć

Rocketman cda

Rocketman cda to biograficzny film o życiu i twórczości artysty Eltona Johna. Na ekranie będzie mogli zobaczyć początki jego kariery oraz sytuacje, które doprowadziły do jego spektakularnego sukcesu. Film przedstawia również zakulisowe sceny życia głównego bohatera.

Elton John jest jedną z bardziej znanych gwiazd jeżeli chodzi o muzykę pop w Europie. Urodzony w Wielkiej Brytanii John miał wiele problemów, by zostać gwiazdom. Niektóre z nich będziemy mieli okazje zobaczyć właśnie w tym filmie. Rocketman cda na pewno da wam wiele radości. Produkcja jest podobna do Bohemian Rhapsody. Doświadczymy tutaj dużo muzyki głównego bohatera, który wydał naprawdę wiele popularnych kawałków. Standardowo nasz portal oferuję najlepszą jakość więc zapraszamy do sprawdzenia tego tytułu.

Rocketman cda lektor pl

Rocketman cda lektor pl czeka już na was w kinach. Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się jak wyglądało całe życie znanego muzyka to koniecznie powinniście jak najprędzej zobaczyć tę produkcje. Jest ona naprawdę bardzo dobra.

Długość:121m

Gwiazdy: Bryce Dallas Howard Charlie Rowe Gemma Jones Jamie Bell Kit Connor Matthew Illesley Richard Madden Steven Mackintosh Taron Egerton Tom Bennett

Underdog cda

ZalukajWysoka Jakość - 1080pUnderdog zalukaj
OpenloadWysoka Jakość - 1080pUnderdog Cda Lektor PL
StreamangoWysoka Jakość - 720pUnderdog cały film
VidozaWysoka Jakość - 720pUnderdog bez limitu
GounlimitedWysoka Jakość - 720pUnderdog cda online
OpenloadWysoka Jakość - 720pUnderdog jak obejrzeć

Underdog cda

Underdog cda opowiada o byłym zawodniku mma Borysie, który w wyniku problemów finansowych postanawia stanąć do swojej ostatniej walki w karierzy. Jego przeciwnikiem będzie obecny mistrz, który pokonał głównego bohatera w przykrych okolicznościach.

Underdog cda jest naprawdę filmem, który warto obejrzeć. Film przekazuje wartości takie jak ciężka praca i dążenie do celu. W obecnych czasach co raz rzadziej spotyka się takie rzeczy. Film powinny obejrzeć szczególnie młodsze osoby, które szukają własnej drogi. Być może ta produkcja otworzy im oczy w pewnych sprawach i sprawi, że lepiej pokierują oni swoim dotychczasowym życiem.

Underdog cda cały film

Underdog cda cały film prezentuje bardzo wysoki sportowy poziom. W filmie zobaczymy naprawdę znane postacie ze świata sztuk walki i nie tylko. W rolę głównego bohatera wcieli się profesjonalny aktor Eryk Lubos. Natomiast jego rywala odegra prawdziwy zawodnik sztuk walki Mamed Khalidov. Jest on jednym z najbardziej znanych zawodników w Polsce. Wprowadził tę dyscyplinę na wyższy poziom i sprawił, że ludzie chętniej oglądają mieszane sztuki walki w naszym kraju. Można powiedzieć, że jest prawdziwym prekursorem tej dyscypliny w Polsce.

Długość:113m

Gwiazdy: Aleksandra Popławska Emma Giegżno Eryk Lubos Janusz Chabior Mamed Khalidov Tomasz Włosok

Tolkien cda

ZalukajWysoka Jakość - 1080pTolkien zalukaj
OpenloadWysoka Jakość - 1080pTolkien Cda Lektor PL
StreamangoWysoka Jakość - 720pTolkien cały film
VidozaWysoka Jakość - 720pTolkien bez limitu
GounlimitedWysoka Jakość - 720pTolkien cda online
OpenloadWysoka Jakość - 720pTolkien jak obejrzeć

Tolkien cda

Tolkien cda jest już dostępny w kinach. Jesteście ciekawi jak wyglądało życie twórcy takich hitów jak Władca Pierścieni oraz Hobbit? W takim razie zapraszam na seans filmu, który jest pełną biografią życia artysty.

Tolkien cda lektor pl

Tolkien cda lektor pl to świetna biografia. W tytułową role znanego twórcy wcielił się brytyjski aktor Nicolas Hoult. Jest to naprawdę bardzo dobry wykonawca, który gra w filmach od najmłodszych lat. Wszyscy kojarzą chyba film „Był sobie chłopiec”. To właśnie tam u boku Hugh Granta zagrał nastoletni Nicolas. Film ten otworzył mu ścieżkę na światową karierę, którą to bardzo dobrze wykorzystał. Dowodem na to jest między innymi rola w tym filmie.

Tolkien cda został wyreżyserowany przez Thomasa Karukoskiego, który nakręcił wiele ciekawych filmów. Miejmy nadzieje, że podobnie będzie i w tym przypadku i ta produkcja również odniesie niemały sukces.

Długość:112m

Gwiazdy: Anthony Boyle Colm Meaney Craig Roberts Derek Jacobi Genevieve O'Reilly Laura Donnelly Lily Collins Nicholas Hoult Patrick Gibson Tom Glynn-Carney

Ciemno prawie noc cda

ZalukajWysoka Jakość - 1080pCiemno prawie noc zalukaj
OpenloadWysoka Jakość - 1080pCiemno prawie noc Cda Lektor PL
StreamangoWysoka Jakość - 720pCiemno prawie noc cały film
VidozaWysoka Jakość - 720pCiemno prawie noc bez limitu
GounlimitedWysoka Jakość - 720pCiemno prawie noc cda online
OpenloadWysoka Jakość - 720pCiemno prawie noc jak obejrzeć

Ciemno prawie noc cda

Ciemno prawie noc cda to jeden z najciekawszych polskich filmów tego roku. Jest to kryminalny thriller, który przedstawia historię zaginięć dzieci w Wałbrzychu. Sprawę próbuje rozwiązać dziennikarka Anna Tabor, jednak prawda może być nie do zniesienia.

W główną role wciela się polska aktorka Magdalena Cielecka. Jest to bardzo utalentowana artystka, która w swojej karierze zagrała w wielu znanych polskich produkcjach. W tej roli postara się wykorzystać swoje największe atuty i sprawić, że zapamiętamy tę postać na długo. Oprócz niej w filmie wystąpili również takie znane nazwiska jak Dawid Ogrodnik czy Marcin Dorociński oraz Piotr Fronczewski. Jak widzimy obsada jest naprawdę gwiazdorska. To kolejny argument by obejrzeć ten film.

Ciemno prawie noc cda lektor pl

Ciemno prawie noc cda lektor pl to polskie kino w pełnej klasie. Reżyserem filmu jest Borys Lankosz. Jest to znany polski reżyser, który często tworzy filmy na polski rynek kinowy. Jest twórca takich filmów jak Rewers czy Ziarno prawdy. Ciemno prawie noc cda w całości spełnił moje oczekiwania. Chciałem obejrzeć fajny thriller z polskimi aktorami w roli głównej oraz z oryginalną fabułą. Z całą pewnością mogę stwierdzić, że udała mi się ta sztuka. Jestem zadowolony z tego seansu i myślę, że jeżeli lubicie polskie kryminały to z pewnością powinniście jak najszybciej sięgnąć po tę pozycje.

Długość:114m Tagline: Zostało mało czasu, by przerwać krąg zła

Gwiazdy: Aleksandra Konieczna Dawid Ogrodnik Dorota Kolak Eliza Rycembel Jerzy Trela Magdalena Cielecka Marcin Dorociński Piotr Fronczewski Piotr Żurawski Roma Gąsiorowska

After cda

ZalukajWysoka Jakość - 1080pAfter zalukaj
OpenloadWysoka Jakość - 1080pAfter Cda Lektor PL
StreamangoWysoka Jakość - 720pAfter cały film
VidozaWysoka Jakość - 720pAfter bez limitu
GounlimitedWysoka Jakość - 720pAfter cda online
OpenloadWysoka Jakość - 720pAfter jak obejrzeć

After cda

After cda to film, który na pewno wam się spodoba. Tessa jest pilną uczennicą, jednak jej świat wywraca się do góry nogami, gdy poznaje Hardima. Chłopak jest całkowicie inny niż ona. Seans opowiada o niewinnie rozpoczynającym się romansie dwójki studentów.

Film uzyskał naprawdę dobry wynik ze sprzedaży biletów. W dodatku należy pamiętać, że będzie on się cały czas zwiększał ponieważ produkcja jest grana w kinach dopiero od niedawna. Trzymajmy więc kciuki i liczmy, że szybko dostaniemy kolejne filmy z tego właśnie gatunku.

After cda lektor pl

Reżyserem filmu jest Jenny Gage. Ta branża jest zdominowana przez mężczyzn, jednak na szczęście możemy trafić na utalentowane kobiety, które świetnie odnajdują się na stanowisku reżysera. Jenny Gage do tej porty stworzyła jeden film o nazwie „Cała ta panika”, który został dobrze przyjęty w środowisku filmowym. Jednak ciekawe jak jej brak doświadczenia wpłynie na tworzenie takiego mega hitu jak After cda lektor pl. Ja jednak jestem dobrej myśli i uważam, że ten film będzie naprawdę pozytywnym zaskoczeniem.

Ekranizacja After cda zapewne nigdy by nie powstała, gdyby nie Pięćdziesiąt Twarzy Greya. Film ten zdecydowanie wytoczył nową ścieżkę i sprawił, że ludzie chętniej zaczęli oglądać takie filmy. Nie są to zwykłe romanse, ponieważ dostajemy tutaj dużo scen erotycznych, jednak są one tak dobrze skomponowane, że doskonale możemy oglądać ten film. Nie powinniśmy mieć żadnych wyrzutów sumienia, ponieważ nie przekracza to żadnej granicy dobrego smaku.

Długość:106m

Gwiazdy: Dylan Arnold Hero Fiennes Tiffin Inanna Sarkis Jennifer Beals Josephine Langford Peter Gallagher Pia Mia Samuel Larsen Selma Blair Shane Paul McGhie

Joker cda

ZalukajWysoka Jakość - 1080pJoker zalukaj
OpenloadWysoka Jakość - 1080pJoker Cda Lektor PL
StreamangoWysoka Jakość - 720pJoker cały film
VidozaWysoka Jakość - 720pJoker bez limitu
GounlimitedWysoka Jakość - 720pJoker cda online
OpenloadWysoka Jakość - 720pJoker jak obejrzeć

Joker cda

Joker cda  to jeden z tych filmów, który na pewno trzeba obejrzeć. Nieważne czy interesujące się uniwersum DC bądź nie, po prostu to widowisko trzeba zobaczyć na własne oczy. Szykuje się jedne z tych filmów, który będziemy pamiętać przez następne lata, a może i dekady.

Reżyserem filmu jest Todd Phillips. Było to trochę ryzykowne posunięcie ze strony wytwórni filmowej Warner Bros, by zdecydować się na zatrudnienie reżysera, który jest słynny ze stworzenia komedii Kac Vegas. Jednak jak widzimy po zwiastunie opłacało się w taki sposób zaryzykować ponieważ film ten jest naprawdę genialny. Reżyser w całości oddał piękno postaci Jokera i sprawił, że możemy go oceniać przede wszystkim jako człowieka, a nie złoczyńcę. Warto też wspomnieć o muzyce, bo ta nadaje filmowi klimat jak nigdzie indziej. Dźwięki idealnie budują atmosferę i sprawiają, że nasze emocje sięgają zenitu.

Joker cda lektor pl

Oglądając film Joker cda lektor pl będziemy mogli dokładnie poznać wydarzenia, które stoją za stworzeniem tej postaci. W czasie seansu dokładnie zobaczymy genezę tego człowieka, a to bardzo ważne w ocenie końcowej Jokera. Bez wątpienia jest on bohaterem tragicznym. Od początku nie był zły, tylko doświadczenia z jego życia wpłynęły na taki stan rzeczy. Na pewno film ten ma również wiele aspektów psychologicznych. Dzięki dobrze opowiedzianej historii również my widzowie nauczymy się jak należy postępować by nie dopuścić do takiej tragedii..

Podsumowując mogę śmiało powiedzieć, że Joker cda będzie kandydował do jednych z najlepszych filmów dwu tysięcznego dziewiętnastego roku. Cała praca obsady aktorskiej, reżysera i scenarzystów jest naprawdę kolosalna. Jestem bardzo szczęśliwi, że udało mi się obejrzeć takie arcydzieło, bo bez wątpienia jest to film, dzięki któremu o sto osiemdziesiąt stopni zmieniłem swoje zdanie o postaci Jokera. Ta postać przez lata była uważana za groźnego złoczyńcę wypranego z emocji, jednak dzięki temu filmowi zobaczyliśmy jego ludzką naturę.

Długość:nullm

Gwiazdy: Bill Camp Brett Cullen Bryan Callen Douglas Hodge Frances Conroy Joaquin Phoenix Marc Maron Robert De Niro Shea Whigham Zazie Beetz

Irlandczyk cda

ZalukajWysoka Jakość - 1080pIrlandczyk zalukaj
OpenloadWysoka Jakość - 1080pIrlandczyk Cda Lektor PL
StreamangoWysoka Jakość - 720pIrlandczyk cały film
VidozaWysoka Jakość - 720pIrlandczyk bez limitu
GounlimitedWysoka Jakość - 720pIrlandczyk cda online
OpenloadWysoka Jakość - 720pIrlandczyk jak obejrzeć

Irlandczyk cda

Irlandczyk cda przedstawia historię prawdziwych gangsterów ubiegłego wieku. Jest to opowieść o dwóch znanych postaciach z przestępczego światka. Mianowicie chodzi o Jimmiego Hoffe oraz Franka Sheerana, którzy byli aktywnymi postaciami gangsterskiego życia dziejącego się w Nowym Jorku. To miasto jest swoistą kolebką amerykańskiej mafii.

Jeżeli oglądaliście takie klasyki jak Kasyno, Chłopcy z Ferajny czy Ojciec Chrzestny to możecie mi uwierzyć, że ten film na sto procent wam się spodoba. W końcu reżyserem jest sam Martin Scorsese. A to właśnie ten twórca stworzył dwa pierwsze filmy, które wymieniłem czyli słynne Kasyno oraz legendarnych wręcz Chłopców z Ferajny. Scorsese jest swoistą legendą kinematografii jeżeli chodzi o kręcenie gangsterskich filmów. Nikt wręcz nie robił tego lepiej od niego. Co więcej na ekranie zobaczymy również równie legendarną obsadę. Robert De Niro, Al Pacino i Joe Pesci to nazwiska, których nie muszę przedstawiać. Mimo już podeszłego wieku trójka panów postanowiła razem wystąpić w tym filmie. Można powiedzieć, że jest to swoisty powrót do korzeni ponieważ to właśnie gangsterskie kino sprawiło, że zostali oni najpopularniejszymi aktorami swoich czasów.

Irlandczyk cda lektor pl

Irlandczyk cda lektor pl opowiada bardzo ciekawą i interesującą opowieść. Akcja tego filmu dzieje się w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych dwudziestego wieku w Nowym Jorku. Głównym bohaterem jest działacz związkowy Jimmy Hoffa, który jednocześnie jest związany z działalnością w mieście. Natomiast drugim bohaterem jest Frank Sheeran, który również aktywnie działa wokół najważniejszych osób w mieście. Nie będę zdradzał co wydarzyło się dalej pomiędzy obiema postaciami, bo nie chce wam psuć zabawy z oglądania tego filmu. Polecam również byście nie czytali o tych postaciach na Wikipedii bo możecie się nie miło zaskoczyć.

Irlandczyk cda bardzo mi się spodobał. Ponownie czuje się jakby były lata dziewięćdziesiąte, a ja bym siedział wpatrzony w telewizor i oglądał Chłopców z Ferajny. Naprawdę jest to niesamowite przeżycie i bardzo często zamierzam wracać do tego filmu tak jak to robię w przypadku innych kultowych produkcji.

Długość:0m

Gwiazdy: Al Pacino Bobby Cannavale Craig Vincent Harvey Keitel J.C. MacKenzie Joe Pesci Kathrine Narducci Ray Romano Robert De Niro Stephen Graham

Podły okrutny zły cda

ZalukajWysoka Jakość - 1080pPodły okrutny zły zalukaj
OpenloadWysoka Jakość - 1080pPodły okrutny zły Cda Lektor PL
StreamangoWysoka Jakość - 720pPodły okrutny zły cały film
VidozaWysoka Jakość - 720pPodły okrutny zły bez limitu
GounlimitedWysoka Jakość - 720pPodły okrutny zły cda online
OpenloadWysoka Jakość - 720pPodły okrutny zły jak obejrzeć

Podły okrutny zły cda

Podły okrutny zły cda możesz wyszukać w Internecie.. Nie czekaj i już teraz wyszukaj tę genialną produkcję, która przedstawia losy jednego z najbardziej znanych przestępców ubiegłego wieku.

Ted Bundy był postacią, która elektryzowała nawet najtwardsze osoby. Mimo iż jego zbrodnie nie były do końca planowane i często popełniał pod wpływem emocji to i tak bardzo długo pozostawał nieuchwytny dla amerykańskich władz. Pewnie trwałoby to o jeszcze dłużej, gdyby nie fakt iż policji bardzo pomogła była dziewczyna przestępcy. Zadzwoniła ona na policję i wyjawiła, iż to właśnie jej były partner może mieć związek z licznymi zbrodniami popełnionymi w Stanach Zjednoczonych. Te informację bardzo pomogły władzom w złapaniu seryjnego mordercy. Jednak pomimo bycia zamkniętym w areszcie, Tedowi aż dwukrotnie udawało się uciec. Pierwszy raz wyskoczył z okna biblioteki, gdzie przygotowywał się na proces, jednak został ujęty dość szybko. Druga ucieczka była o wiele bardziej spektakularna. Mężczyzna został ujęty dopiero na Florydzie, gdzie poruszał się kradzionym samochodem.

Podły okrutny zły cda lektor pl

Co ciekawe, wtedy lokalna policja z Florydy nie miała pojęcia kim jest zatrzymany mężczyzna. A wszystko dlatego, że Ted Bundy doskonale umiał zmieniać swój wygląd. Umiejętnie zapuszczał brodę, włosy oraz wąsy, a także kupował okulary czy też czapeczki z daszkiem. Podły okrutny zły cda lektor pl świetnie przedstawia te spektakularną historię. W tych czasach nie było jeszcze rozwiniętej bazy odcisków palców, a także kontakt między stanowymi policjantami pozostawiał wiele do życzenia. Zatrzymany sprawca przez kilkanaście dni pozostawał w areszcie i nie chciał podać swoich prawdziwych danych. Wkrótce jednak przeszedł załamanie psychiczne i postanowił wyjawić prawdę o swojej prawdziwej tożsamości w zamian za możliwość telefonu do swojej byłej dziewczyny.

To jednak nie był koniec. Ted Bundy uznał, że sam będzie się reprezentował na swoim procesie. Uwielbiał rozmawiać dziennikarzami i ze swojej sprawy zrobił medialne wydarzenie. Sprawiał wrażenie naprawdę przystojnego i opanowanego mężczyzny. Kobiety pytane co o nim sądzą, odpowiadały, że to niemożliwe iż taki człowiek mógłby popełnić takie straszliwe zbrodnie. Na szczęście sąd i ława przysięgłych nie dały się zmanipulować przestępcy i wymierzyły Bundy’emu najsurowszą karę czyli pozbawienie życia. Ted jeszcze przez kilka lat pozostawał w tak zwanej celi śmierci, gdzie nawet poślubił swoją dziewczynę, z która miał dziecko. Wkrótce Ted Bundy został pozbawiony życia za pomocą krzesła elektrycznego i w taki sposób zakończyła się jego historia. Na podsumowanie powiem, że Podły okrutny zły cda powinien spodobać się każdemu.

Długość:111m

Gwiazdy: Angela Sarafyan Forba Shepherd Grace Balbo Grace Victoria Cox Haley Joel Osment Jim Parsons John Malkovich Kaya Scodelario Lily Collins Zac Efron

Król lew 2019 cda

ZalukajWysoka Jakość - 1080pKról lew 2019 zalukaj
OpenloadWysoka Jakość - 1080pKról lew 2019 Cda Lektor PL
StreamangoWysoka Jakość - 720pKról lew 2019 cały film
VidozaWysoka Jakość - 720pKról lew 2019 bez limitu
GounlimitedWysoka Jakość - 720pKról lew 2019 cda online
OpenloadWysoka Jakość - 720pKról lew 2019 jak obejrzeć

Król lew 2019 cda

Król lew 2019 cda to film, na który na pewno czeka wielu fanów całej naszej społeczności. Jest to od nowa nakręcona historia, która przedstawia losy młodego lwa Simby. Główny bohater zostaje wygnany przez swojego wuja Skazę, który zawiązuje spisek, by samemu zasiąść na królewskim tronie. Czy młodemu Simbie z pomocą wiernych przyjaciół uda się wrócić na tron i odzyskać swoje dziedzictwo?

W Amerykańskiej wersji wystąpi wielu znanych aktorów. Będą to Donald Glover, znany z serialu Atlanta oraz ze swojej świetnej kariery muzycznej. A partnerować mu będą dodatkowo Seth Rogen, czyli popularny amerykański komik oraz Chiwetel Ejiofor, który wystąpił w głośnym filmie pod tytułem Zniewolony. Jeszcze nie ma dokładnych informacji na temat tego kto wystąpi w polskojęzycznej wersji tego filmu. Jednak jestem całkowicie o to spokojny, że do współpracy zostaną zaproszeni najlepsi polscy aktorzy, którzy specjalizują się w dziedzinie podkładania głosu do filmów animowanych.

Król lew 2019 cda lektor pl

O filmie Król lew 2019 cda lektor pl było głośno już od samego początku tworzenia tego dzieła. Po pierwsze zastanawiano się, czy w ogóle warto na nowo kręcić tę historię ponieważ pierwsza część osiągnęła legendarny wręcz wynik. Jednak po długiej debacie w końcu podjęto decyzje by spróbować nakręcić ten film z wykorzystaniem prawdziwych aktorów.

Podsumowując, śmiało mogę stwierdzić, że Król lew 2019 cda jest bardzo dobrym filmem. Nie bez powodu zdecydowano się, by premiera miała miejsce w wakacje, czyli w momencie, gdzie dużo dzieci ma wolne od szkoły. Myślę, że bardzo pozytywnie wpłynie to na box office i sprawi, że ten film zarobi więcej. Dodatkowo historia opowiedziana w tym filmie jest cały czas aktualna i uważam, że najmłodsi jak najbardziej skorzystają na wartościach, które zostały przekazane w tej produkcji.

Długość:0m

Gwiazdy: Alfre Woodard Beyoncé Knowles Billy Eichner Chiwetel Ejiofor Donald Glover Eric André James Earl Jones John Kani John Oliver Seth Rogen

Pewnego razu w Hollywood cda

ZalukajWysoka Jakość - 1080pPewnego razu w Hollywood zalukaj
OpenloadWysoka Jakość - 1080pPewnego razu w Hollywood Cda Lektor PL
StreamangoWysoka Jakość - 720pPewnego razu w Hollywood cały film
VidozaWysoka Jakość - 720pPewnego razu w Hollywood bez limitu
GounlimitedWysoka Jakość - 720pPewnego razu w Hollywood cda online
OpenloadWysoka Jakość - 720pPewnego razu w Hollywood jak obejrzeć

Pewnego razu w Hollywood cda

Pewnego razu w Hollywood cda jest już dostępny online. Śmiało mogę stwierdzić, że jest to jeden z najlepszych filmów w tym roku, a może i w całej dekadzie. Warto było czekać kilka lat na kolejne dzieło Quentina Tarantino, ponieważ zostało to nam w pełni wynagrodzone. Jestem naprawdę szczęśliwy, że udało mi się obejrzeć ten film.

Pewnego razu w Hollywood cda lektor pl

Akcja filmu Pewnego razu w Hollywood cda lektor pl ma miejsce pod koniec lat siedemdziesiątych w słynnym mieście Los Angeles. Fabuła skupia się na kilku wątkach, co jest typowe dla twórczości Tarantino. Jednak w tym przypadku wszystkie wątki będą splecione za pomocą naszych głównych bohaterów czyli Leo Dicaprio i Brada Pitta. Wydarzenia z filmu zostaną skupione na zbrodni popełnionej przez sektę Charlesa Mansona. Jego ludzie brutalnie zamordowali aktorkę Sharon Tate, która była żoną polskiego reżysera Romana Polańskiego. Wydarzenie to wstrząsnęło całym światem.

Filmy Quentina Tarantino zazwyczaj nie mają jakiegoś wyszukanego pomysłu na fabułę. Może wyjątkiem są Bękarty Wojny, gdzie historia jest naprawdę zgrabną i interesującą opowieścią. Więc co sprawia, że filmy Tarantino są tak cenione? Przede wszystkim chodzi o napisane postacie i dialogi. Te naprawdę są perfekcyjne. Oglądając takie filmy jak Pulp Fiction czy Django czujemy się jakby ktoś opowiadał nam naprawdę ciekawą historię. Ponadto realizacja zdjęć wcale nie obiega od ideału, a doskonale dobrana muzyka pozwala nam poczuć tak idealny klimat, że mamy wrażenie, iż sami przenieśliśmy się do lat rozgrywania filmu. Właśnie te czynniki sprawiają iż miliony ludzi zakochali się w filmach tego reżysera.

Pewnego razu w Hollywood cda jest naprawdę głośnym filmem. Mówi się o nim wszędzie. W Internecie, w telewizji, gdziekolwiek jest dostęp do informacji to wymienia się tytuł tego filmu. Nawet w polskiej telewizji pojawiło się wiele materiałów na temat filmu. Były to między innymi wywiady z polskim aktorem Rafałem Zawieruchą, który wcielił się w rolę polskiego reżysera Romana Polańskiego.

Długość:159m

Gwiazdy: Al Pacino Brad Pitt Dakota Fanning Damon Herriman Kurt Russell Leonardo DiCaprio Luke Perry Margaret Qualley Margot Robbie Timothy Olyphant

Glass cda

ZalukajWysoka Jakość - 1080pGlass zalukaj
OpenloadWysoka Jakość - 1080pGlass Cda Lektor PL
StreamangoWysoka Jakość - 720pGlass cały film
VidozaWysoka Jakość - 720pGlass bez limitu
GounlimitedWysoka Jakość - 720pGlass cda online
OpenloadWysoka Jakość - 720pGlass jak obejrzeć

Glass Cda

Glass cda to jedno z najważniejszych wydarzeń obecnego roku. Produkcja opowiada historię Davida Dunna, którego zadaniem jest wytropienie tajemniczego człowieka o kilkunastu osobowościach. Film jest kontynuacją wydarzeń zarówno z seansu Niezniszczalny oraz Split.

Mimo iż film miał premierę już w styczniu to i tak liczba osób chętnych na obejrzenie tego filmu jest ogromna. Według serwisu filmweb, tę produkcję chce obejrzeć aż trzydzieści tysięcy siedemset sześćdziesiąt cztery osoby, co czyni ten film drugim najpopularniejszym w tym roku. Jest to naprawdę niebywały sukces i raczej nikt nie spodziewał się takiego wyniku w naszym kraju. Bez wątpienia zadziałały tutaj reklamy w telewizji oraz w Internecie bo było ich naprawdę bardzo wiele.

Glass Cda Lektor PL

Za Glass Cda Lektor PL odpowiada znany reżyser M. Night Shyamalan, który dostał całkowicie wolną rękę przy tworzeniu tej produkcji. Twórca jest naprawdę wyróżniającą się postacią w środowisku reżyserskim, a to wszystko za sprawą stworzenia takich mega hitów jak Szósty Zmysł czy Ostatni Władca Wiatru. Szczególnie tym pierwszym filmem twórca wytarł sobie ścieżkę, która otworzyła mu drogę do bycia jednym z najpopularniejszych reżyserów poprzedniej dekady. Twórca stworzył również filmy takie jak Niezniszczalny oraz Split. Oba tytuły nawiązują w znacznym stopniu do wydarzeń z filmu Glass cda.

W Niezniszczalnym mieliśmy okazję poznać postać Davida Dunna, która jest grana przez słynnego Bruce’a Willisa. Dodatkowo zobaczyliśmy również jego rywala Elijaha Price’a. W tę rolę wcielił się niesamowicie popularny Samuel L. Jackson. Film opowiadał o ochroniarzu, który posiada niezwykłe zdolności do odporności na ból i obrażenia. Główny bohater jako jedyny przetrwał w wypadku samolotu. Te tajemnicze zdolności sprawiły, że zainteresował się nim pan Price, który natomiast choruję na wrodzoną łamliwość kości i jest totalnym przeciwieństwem głównego bohatera.

Długość:129m

Gwiazdy: Adam David Thompson Anya Taylor-Joy Bruce Willis Charlayne Woodard James McAvoy Luke Kirby M. Night Shyamalan Samuel L. Jackson Sarah Paulson Spencer Treat Clark

Film na podstawie powieści W. Somerseta Maughama pt. "The Painted Veil". Opowiada historię lekarza i jego niewiernej żony, Kitty, którzy w latach 20. XX wieku przeprowadzają się do odległej chińskiej wsi, aby walczyć z tamtejszą epidemią cholery. Kitty przeżywa tam duchowe przebudzenie i paradoksalnie wreszcie zaczyna rozumieć sens poświęcenia się dla drugiego człowieka i potęgę prawdziwych uczuć. [dystrybutor dvd]

Długość:125m

Gwiazdy: Anthony Wong Bin Li Diana Rigg Edward Norton Ian Renwick Juliet Howland Liev Schreiber Naomi Watts Toby Jones Zoe Telford

Film zrealizowany na podstawie powieści P.D. James. Nominowany przez Akademię reżyser Alfonso Cuaron tym razem tworzy zadziwiającą wizję niedalekiej przyszłości, wysyłając jednocześnie sygnał ostrzegawczy dla współczesnego świata. Akcja dzieje się na Ziemi w 2027 roku: nadzieja na przedłużenie istnienia gatunku ludzkiego wydaje się być niejasną mrzonką. Już od prawie 19 lat nie przyszło na świat na naszej planecie żadne dziecko, a z każdym upływającym "bezdzietnym" rokiem rasa ludzka w niewytłumaczalny sposób zbliża się do całkowitego wymarcia. O ile większość ludzi przyjmuje ten nieunikniony wyrok z oporem, popadając w bezprawie i nihilizm, są również tacy, którzy nie składają broni i postanawiają godnie walczyć o zjednoczoną planetę i prawa topniejącej w oczach populacji.

Długość:109m Tagline: Ostatnie dni ludzkiej rasy. Od 18 lat nie rodzą się dzieci. On musi ocalić jedyną nadzieję.

Gwiazdy: Charlie Hunnam Chiwetel Ejiofor Clare-Hope Ashitey Clive Owen Danny Huston Julianne Moore Michael Caine Oana Pellea Pam Ferris Peter Mullan

"Zabójczy numer" to thriller rozgrywający się w Nowym Jorku w świadku przestępczym. Slevin traci pracę, przyłapuje dziewczynę w łóżku z innym, kradną mu portfel i zegarek, a na domiar złego trafia w sam środek porachunków między dwoma bossami nowojorskiej mafii - Rabbim i Bossem. Jakby tego było mało Slevin notorycznie jest inwigilowany przez nieustępliwego detektywa Brikowskiego oraz przez płatnego zabójcę Goodkata. Teraz Slevin musi znaleźć sprytny plan jak przechytrzyć wszystkich i ujść z życiem z tego całego zamieszania.

Długość:109m Tagline: Nie to miejsce. Nie ten czas. Nie ten facet.

Gwiazdy: Ben Kingsley Bruce Willis Dorian Missick Josh Hartnett Kevin Chamberlin Lucy Liu Michael Rubenfeld Morgan Freeman Peter Outerbridge Stanley Tucci

Współczesny Madryt. Raimunda jest młodą, ciężko pracującą i bardzo atrakcyjną matką. Ma bezrobotnego męża i dorastającą córkę. Finanse rodziny są w kiepskim stanie, więc Raimunda pracuje na kilka etatów. Jej siostra, Sole, jest odrobinę starsza. Skromna i lękliwa, próbuje zarabiać na życie, prowadząc zakład fryzjerski, który nie ma licencji. Jej mąż uciekł z jedną z jej klientek. Od tego czasu żyje sama. Rodzice Raimundy i Soli zginęły w pożarze. Ich matka powraca jednak, by naprawić to, czego nie zdążyła za życia. Jej duch wkrótce przynosi pocieszenie Raimundzie i Soli, oraz wnuczce Pauli.

Długość:121m

Gwiazdy: Antonio de la Torre Blanca Portillo Carlos Blanco Carmen Maura Chus Lampreave Lola Dueñas María Isabel Díaz Neus Sanz Penélope Cruz Yohana Cobo

Tragikomiczne perypetie rodziców, który zabierają swą kilkuletnią córkę na konkurs piękności dla dzieci, ciągnąc za sobą na drugi koniec Ameryki: uzależnionego od narkotyków dziadka; wujka-geja, który dopiero co wyszedł ze szpitala psychiatrycznego i starszego syna, który złożył śluby milczenia. [filmaster.pl]

Długość:101m Tagline: Każdy udaje, że jest normalny

Gwiazdy: Abigail Breslin Alan Arkin Beth Grant Bryan Cranston Greg Kinnear Matt Winston Paul Dano Steve Carell Toni Collette Wallace Langham

Skrzypiąca skrzynka na listy nieopodal położonego nad malowniczym jeziorem domu w magiczny sposób czaruje miłość wiążącą się pomiędzy dwojgiem samotnych osób. Budzącego się uczucia nie jest w stanie okiełznać nawet granica czasu, a pisane do siebie przez zakochanych listy zastępują widok kochanych oczu, dotyk ciepłej dłoni i szaleństwo zmysłów. Czym jest potęga miłości, czym jest oczekiwanie na nią, czy los zawsze zsyła drugą szansę i czy odnaleziona już miłość nie oznacza dalszego czekania..? [filmweb.pl]

Długość:99m Tagline: Czy mógłbyś zakochać się w kimś, kogo nigdy nie spotkałeś?

Gwiazdy: Christopher Plummer Dylan Walsh Ebon Moss-Bachrach Keanu Reeves Kevin M. Brennan Lynn Collins Mike Bacarella Sandra Bullock Shohreh Aghdashloo Willeke van Ammelrooy

Przebywający na misji w Ugandzie szkocki lekarz zostaje osobistym medykiem samozwańczego prezydenta, Idiego Amina. Wkrótce przekonuje się, że jego przełożony jest barbarzyńskim tyranem.

Długość:121m

Gwiazdy: Abby Mukiibi Nkaaga Adam Kotz Barbara Rafferty David Ashton David Oyelowo Forest Whitaker Gillian Anderson James McAvoy Kerry Washington Simon McBurney

Akcja filmu skupia się na losach Seana Boswella, niezbyt towarzyskiego nastolatka, który jedyną radość znajduje w nielegalnych wyścigach samochodowych. Chcąc uniknąć aresztowania syna, matka Seana wysyła go do Japonii, gdzie chłopak ma zamieszkać ze swoim ojcem, zawodowym wojskowym. Okazuje się jednak, że także tutaj Sean poznaje pasjonatów samochodowych wyścigów, a w tym króla tokijskich dróg, który ma powiązania z yakuzą.

Długość:104m

Gwiazdy: Brian Goodman Brian Tee Jason Tobin Leonardo Nam Lucas Black Nathalie Kelley Nikki Griffin Shad Moss Sung Kang Zachery Ty Bryan

Film opowiada trzy historie. Pierwsza dzieje się w XVI wieku. Hiszpański konkwistador Tomas Creo z polecenia królowej, na punkcie której szaleje, poszukuje legendarnego Drzewa Życia. Druga dzieje się współcześnie. Tomas Creo, naukowiec, maniakalnie poszukuje lekarstwa dla swojej chorej na raka żony. Trzecia to już wiek XXVI. Astronauta Tom próbuje pojąć tajemnicę życia i odpowiedzieć na pytania postawione przez jego poprzednie wcielenia: Co byłoby, gdybym mógł żyć wiecznie i kochać wiecznie tę samą kobietę?

Długość:96m

Gwiazdy: Donna Murphy Ellen Burstyn Ethan Suplee Fernando Hernandez Hugh Jackman Mark Margolis Rachel Weisz Richard McMillan Sean Patrick Thomas Stephen McHattie

"Plan doskonały" to opowieść o rozgrywce między dwoma mężczyznami - doświadczonym oficerem policji, Frazierem (Denzel Washington) i piekielnie inteligentnym włamywaczem, Daltonem (Clive Owen), który zaplanował i realizuje błyskotliwy plan napadu na bank. Sytuacja staję się bardzo skomplikowana, gdy do gry włączy się Madeleine (Jodie Foster), której zadaniem jest ochrona interesów pewnych wpływowych ludzi.

Długość:129m Tagline: Nie ma mało istotnych szczegółów. Nie można lekceważyć żadnej wskazówki.

Gwiazdy: Carlos Andrés Gómez Cassandra Freeman Chiwetel Ejiofor Christopher Plummer Clive Owen Denzel Washington James Ransone Jodie Foster Kim Director Willem Dafoe

Goniący za karierą architekt otrzymuje od nowo poznanego sprzedawcy pilota, dzięki któremu może kontrolować różne części swojego życia.

Długość:107m Tagline: A gdybyś miał pilota... który kontroluje wszystkich i wszystko?

Gwiazdy: Adam Sandler Christopher Walken David Hasselhoff Henry Winkler Jake Hoffman Jonah Hill Joseph Castanon Julie Kavner Kate Beckinsale Sean Astin

Owiana legendami zagadkowa cywilizacja Majów na wielkim ekranie. Opowiedziana w konwencji przygody historia o ludzkich namiętnościach, dramatach i walce na śmierć i życie w sercu nieprzeniknionej jeszcze przez hiszpańskich konkwistadorów dżungli. Film zrealizowany z wielkim rozmachem, z dramaturgicznym zacięciem i autentyzmem. Bohaterowie mówią w zapomnianym dialekcie Majów, a aktorzy zatrudnieni przy realizacji filmu to rdzenna ludność Meksyku.

Długość:139m Tagline: Nikt nie ucieknie swojemu przeznaczeniu.

Gwiazdy: Antonio Monroy Carlos Emilio Báez Dalia Hernández Gerardo Taracena Iazua Larios Jonathan Brewer María Isabel Díaz Morris Birdyellowhead Raoul Max Trujillo Rudy Youngblood

Każdy zasługuje na szansę spełnienia swoich marzeń, ale niektórzy mają ją tylko jedną. Tyler Gage (Channing Tatum) jest buntownikiem z gorszej części Baltimore - i jedyną rzeczą jak stoi pomiędzy nim a jego niespełnionym życiem są marzenia, że pewnego dnia się stąd wyrwie. Nora (Jenna Dewan) jest wysoko postawioną tancerką baletu uczęszczającą do bardzo dobrej szkoły w Baltimore (Maryland School of the Arts) - i jedyną rzeczą stojącą na drodze do jej pewnej i wspaniałej przyszłości jest znalezienie partnera do tańca na jej pokaz końcowy. Kłopoty z prawem sprawiają, że Tyler ląduje w ramach pracy społecznej w Maryland School of the Arts. Jest tam jako ktoś obcy, niepasujący do otoczenia, dopóki jego umiejętności jako zdolnego, ulicznego tancerza nie przyciągają uwagi Nory. Teraz coś pomiędzy nimi iskrzy, na i poza sceną. Tyler zdaje sobie sprawę że ma tylko jeden występ aby udowodnić że może zajść w życiu dalej niż kiedykolwiek mógł to sobie wyobrazić.

Długość:104m Tagline: Idź na żywioł. Daj z siebie wszystko.

Gwiazdy: Alyson Stoner Channing Tatum Damaine Radcliff De'Shawn Washington Drew Sidora Jenna Dewan Josh Henderson Mario Rachel Griffiths Tim Lacatena

Mała Ofelia przybywa do domu nowego męża jej matki, kapitana Vidala. Dziewczynce trudno znieść surowość ojczyma. Przez przypadek Ofelia odkrywa w ogrodzie tajemniczy labirynt. Tam spotka Fauna, baśniowego stwora, który rozpozna w niej księżniczkę magicznej krainy, której grozi zagłada. Przed dziewczynką stoją jednak 3 mordercze zadania, które sprawdzą jej nieśmiertelność. Z czasem okrucieństwo zapanuje nad całym rzeczywistym światem.

Długość:118m

Gwiazdy: Alex Angulo Ariadna Gil César Vea Doug Jones Ivan Massagué Ivana Baquero Manolo Solo Maribel Verdú Roger Casamajor Sergi López

Cztery dziejące się w różnych miejscach świata historie z jednym wspólnym mianownikiem. Małżeństwo amerykańskich turystów pada ofiarą tragicznego wypadku, wyglądającego początkowo na zamach terrorystyczny. Meksykańska niania wbrew zakazowi rodziców zabiera dzieci, którymi opiekuje się od najmłodszych lat, na ślub swojego syna. Marokański chłopiec niechcący popełnia czyn, który pociąga za sobą dramatyczne konsekwencje. Szokujące zachowanie zbuntowanej japońskiej nastolatki jest przejawem buntu i niemożności poradzenia sobie z traumatycznymi przeżyciami... Przejmująca współczesna wersja biblijnej opowieści o wieży Babel, w której brak porozumienia między bohaterami stanowi główną przyczynę ich dramatów.

Długość:142m Tagline: Naucz się słuchać.

Gwiazdy: Brad Pitt Cate Blanchett Dermot Crowley Elle Fanning Gael García Bernal Harriet Walter Michael Maloney Peter Wight Rinko Kikuchi Trevor Martin

"Diabeł ubiera się u Prady" to ekranizacja powieści Lauren Weisberger, jednego a największych bestsellerów ostatnich lat. Młoda dziewczyna zdobywa upragnioną pracę w jednym z najbardziej prestiżowych nowojorskich magazynów poświęconych modzie, mając nadzieję, że otworzy jej to drogę do wielkiej kariery. Pech w tym, że jej bezwzględna szefowa to kobieta z piekła rodem.

Długość:109m Tagline: Nawet jeśli praca spadła ci z nieba, możesz w niej spotkać szefa z piekła rodem.

Gwiazdy: Adrian Grenier Anne Hathaway Daniel Sunjata David Marshall Grant Emily Blunt Meryl Streep Rich Sommer Simon Baker Stanley Tucci Tracie Thoms

Historia borykającego się z przeciwnościami losu Chrisa Gardnera (w tej roli nominowany do Oscara Will Smith) i jego rodziny. Kiedy Linda (Thandie Newton), matka 5-letniego Christophera (Jaden Smith) ugina się pod ciężarem finansowych trudności i opuszcza rodzinę, mężczyzna musi poradzić sobie ze znalezieniem dobrze płatnej posady oraz zapewnieniem dziecku dachu nad głową. Po wielu próbach Chris otrzymuje propozycję odbycia bezpłatnego stażu w prestiżowej firmie brokerskiej. Zdesperowany, bez środków do życia, Gardner decyduje się skorzystać z propozycji. Dzięki pewności siebie i miłości synka, Chris Gardner przezwycięża trudności stając się jedną z legendarnych postaci Wall Street.

Długość:117m Tagline: Zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami

Gwiazdy: Brian Howe Dan Castellaneta David Fine Jaden Smith James Karen Joe Nunez Kurt Fuller Takayo Fischer Thandie Newton Will Smith

Akcja filmu "Krwawy diament" rozgrywa się w czasach wojny domowej w 1990 roku w Sierra Leone. Jest to historia przemytnika z RPA Danny’ego Archera i Solomona Vandy’ego, rybaka z ludu Mende. Losy tych mężczyzn zostają ze sobą związane, gdy wspólnie postanawiają wyruszyć na poszukiwanie rzadkiego różowego diamentu, który mógłby zmienić życie każdego z nich. Odsiadując wyrok za przemyt, Archer dowiaduje się, że Solomon – który został odebrany rodzinie i zmuszony do pracy na polach diamentowych – znalazł i ukrył niezwykły kamień. Z pomocą Maddy Bowen, amerykańskiej dziennikarki, której idealistyczne przekonania stają się coraz mniej radykalne w miarę pogłębiania się romansu z Archerem, obydwaj bohaterowie ruszają na wyprawę przez tereny ogarnięte rebelią. To podróż, która może uratować rodzinę Solomona, a Archerowi dać drugą szansę, na którą, jak mu się zdawało, nie mógł już liczyć.

Długość:143m Tagline: Zapłacisz najwyższą cenę

Gwiazdy: Anointing Lukola Antony Coleman Arnold Vosloo Basil Wallace Benu Mabhena David Harewood Djimon Hounsou Jennifer Connelly Kagiso Kuypers Leonardo DiCaprio

Eisenheim (Edward Norton), człowiek znikąd wystawia w Wiedniu zdumiewające magiczne spektakle. Swoją pracą przykuwa uwagę pretendenta do tronu – Księcia Leopolda. Pewien, że iluzjonista jest jedynie mistrzem konfabulacji i oszustem, Książę zjawia się na jednym z przedstawień mężczyzny celem zdemaskowania jego występu. By osiągnąć cel wysyła na scenę swoją narzeczoną Sophie (Jessica Biel: "Siódme niebo", "Elizabethtown"). Rozpoczyna się wielka potyczka pomiędzy iluzją a rzeczywistością. Czy talent magika wystarczy by przekroczyć granicę między życiem i śmiercią?

Długość:110m Tagline: Nic nie jest tym, czym się wydaje...

Gwiazdy: Aaron Taylor-Johnson Eddie Marsan Edward Norton Eleanor Tomlinson Jake Wood Jessica Biel Karl Johnson Paul Giamatti Rufus Sewell Tom Fisher

"W osiemnastym stuleciu żył we Francji człowiek, którego spośród jakże licznych w tej epoce genialnych i odrażających postaci zaliczyć wypada do najbardziej genialnych i najbardziej odrażających. (...) Nazywał się Jean-Baptiste Grenouille" "Pachnidło" Patrick Süskind "Pachnidło", adaptacja bestsellerowej powieści Patricka Süskinda, to historia człowieka obdarzonego genialnym węchem. Jean-Baptiste Grenouille, zafascynowany zmysłowym światem aromatów, pragnie stworzyć najpiękniejsze pachnidło na świecie. Z chwilą gdy poznaje zapach kobiety, jego fantazja staje się obsesją. Aby zaspokoić swoje pragnienie, nie zawaha się zostać mordercą.

Długość:147m Tagline: Pachnidło: Historia mordercy

Gwiazdy: Alvaro Roque Ben Whishaw Birgit Minichmayr David Calder Franck Lefeuvre Michael Smiley Richard Felix Sam Douglas Sian Thomas Simon Chandler

Akcja filmu rozgrywa się w południowym Bostonie, gdzie policja stanowa toczy zażartą walkę z przestępczością zorganizowaną. Młody tajny agent policji, Billy Costigan (Leonardo DiCaprio), otrzymuje od przełożonego Olivera Queenana (Martin Sheen) rozkaz przeniknięcia do struktur mafijnych, którymi rządzi Frank Costello (Jack Nicholson). Podczas gdy Billy szybko zdobywa zaufanie bossa, Colin Sullivan (Matt Damon) - zatwardziały młody przestępca, który już jako kadet Akademii Policyjnej pełnił rolę mafijnego informatora - zostaje awansowany na stanowisko dowódcze w Wydziale Spraw Wewnętrznych. Każdego z nich pochłania podwójne życie. Kiedy zarówno przestępcy, jak i stróże prawa, wpadają na trop wrogiej wtyczki we własnych szeregach, obaj bohaterowie rozpoczynają wyścig o to, kto pierwszy odkryje tożsamość drugiego, by tym samym uratować własną skórę...

Długość:151m Tagline: Gliniarze czy przestępcy? Gdy pistolet jest naładowany to żadna różnica.

Gwiazdy: Alec Baldwin Anthony Anderson Jack Nicholson Kevin Corrigan Leonardo DiCaprio Mark Wahlberg Martin Sheen Matt Damon Ray Winstone Vera Farmiga

Tajemnicza opowieść o dwóch iluzjonistach między którymi rodzi się zażarta rywalizacja, która przeradza się w wojnę na sztuczki i nieposkromione pragnienie odkrycia tajemnic zawodowych rywala. Gdy nadchodzi chwila konfrontacji obu bohaterów - odwagi z pragnieniem, estradowego talentu z nauką i ambicji z przyjaźnią - skutki stają się śmiertelnie niebezpieczne.

Długość:130m Tagline: Czy patrzysz uważnie?

Gwiazdy: Andy Serkis Christian Bale Daniel Davis David Bowie Hugh Jackman Michael Caine Piper Perabo Rebecca Hall Samantha Mahurin Scarlett Johansson

W filmie Nights w Rodanthe Diane Lane wciela się w rolę Adrienne Willis, która chcąc zerwać z pełnym chaosu życiem, znajduje schronienie w nadmorskim miasteczku Rodanthe na jednej z wysp u wybrzeża Karoliny Północnej, gdzie ma zająć się przez weekend gospodą znajomej. Ma nadzieję, że znajdzie tu spokój, którego tak bardzo jej potrzeba, by przemyśleć konflikty rozgrywające się w jej otoczeniu – z niewiernym mężem, który prosi ją o powrót do domu, i z córką, która podważa każdą jej decyzję. Niedługo po przybyciu Adrienne do Rodanthe, gdy w wiadomościach pojawiają się prognozy potężnego sztormu, w gospodzie pojawia się gość – dr Paul Flanner (Gere). Flanner – jedyny gość w gospodzie – wybrał się tu nie po to, by spędzić weekend, lecz by zmierzyć się z własnym kryzysem tożsamości. W miarę zbliżania się sztormu oboje szukają w sobie ukojenia i w jeden magiczny weekend nawiązują romans, który pozostanie na zawsze w ich pamięci.

Długość:97m Tagline: Nigdy nie jest za późno na miłość.

Gwiazdy: Ato Essandoh Becky Ann Baker Charlie Tahan Christopher Meloni Diane Lane Linda Molloy Mae Whitman Pablo Schreiber Richard Gere Viola Davis

Początek filmu wprowadza widza w świat wielkomiejskiego metra, którym rządzi anonimowy mężczyzna – rzeźnik, prześladujący ostatnich pasażerów, mordujący ich nocą przy użyciu młota do mięsa i rzeźniczego haka. Następnie wprowadzony zostaje wątek głównego bohatera, fotografa Leona Kauffmana. Inspiracją dla jego sztuki jest ulica; zdjęcia tworzone właśnie na niej w zamyśle fotografa przepełnione są emocjami i prawdą. Dziewczyna Leona, Maya, pracuje jako kelnerka w miejscowym barze. Pewnej nocy, przemierzając miasto, artysta ratuje z opresji młodą kobietę, terroryzowaną przez bandę zbirów. Następnego dnia dowiaduje się, iż owa kobieta – w istocie światowej sławy modelka – minionego wieczoru zaginęła, a Leon był ostatnią osobą, która ją widziała. Niedługo później uwagę Leona przykuwa podejrzanie zachowujący się mężczyzna. Decyduje się on na wszczęcie cichego śledztwa w jego sprawie.

Długość:98m

Gwiazdy: Barbara Eve Harris Bradley Cooper Brooke Shields Leslie Bibb Peter Jacobson Roger Bart Stephanie Mace Ted Raimi Tony Curran Vinnie Jones

Sidney Young, mieszkający w Londynie sfrustrowany intelektualista, pracuje dla portalu internetowego publikującego artykuły ośmieszające sławnych ludzi. Licząc na możliwość spotkania opisywanych gwiazd, Sidney pojawia się na bankiecie z okazji przyznania nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej. Udaje mu się wywołać skandal, czym zyskuje nieoczekiwaną popularność. Zostaje zatrudniony przez nowojorski tygodnik "Sharps". Po przeprowadzce do USA Young próbuje odnaleźć się w nowym środowisku.

Długość:110m

Gwiazdy: Bill Paterson Danny Huston Gillian Anderson Jeff Bridges Kelan Pannell Kirsten Dunst Margo Stilley Megan Fox Miriam Margolyes Simon Pegg

Rok 1941 – Żydzi w Europie Wschodniej padają ofiarami masowych mordów. Trzem braciom Bielskim udaje się schronić wraz z grupką uciekinierów w gęstym lesie, który znają od dziecięcych lat. Na początku starają się po prostu przetrwać. Gdy jednak wieść o ich odwadze rozchodzi się, w lesie pojawia się coraz więcej mężczyzn, kobiet, dzieci i starców, dla których bracia są jedyną nadzieją na przetrwanie. Tewje (Daniel Craig) obejmuje przywództwo, ale jego decyzje często krytykuje Zus (Liev Schreiber), który obawia się ceny, jaką przyjdzie im zapłacić za idealizm starszego brata. Najmłodszy z braci – Asael (Jamie Bell) stara się pogodzić skłócone rodzeństwo. Aby przygotować się na nadejście srogiej zimy, uciekinierzy budują osadę. Poczucie wspólnoty pozwoli im zachować wiarę w człowieczeństwo w najgorszych latach wojny.

Długość:137m Tagline: Wolność zaczyna się od buntu.

Gwiazdy: Alexa Davalos Allan Corduner Daniel Craig Iddo Goldberg Jamie Bell Jodhi May Kate Fahy Liev Schreiber Mark Feuerstein Tomas Arana

Poppy to nastolatka z Malibu, która większość swego czasu spędza na szalonych wybrykach, których ma dość jej bogaty ojciec. Postanawia posłać ją do angielskiej szkoły z internatem o surowej dyscyplinie. Czy Poppy poradzi sobie w nowej sytuacji?

Długość:98m

Gwiazdy: Aidan Quinn Alex Pettyfer Emma Roberts Georgia King Juno Temple Kimberley Nixon Lexi Ainsworth Linzey Cocker Natasha Richardson Sophie Wu

Władza, pieniądze i krew – oto wartości, z którymi mieszkańcy prowincji Neapolu i Caserty stykają się każdego dnia. Nieważne, czy jesteś krawcem, absolwentem wyższej uczelni czy nastolatkiem, któremu wydaje się, że żyje w gangsterskim filmie. Twoim światem rządzi wszechobecna Camorra. Jej zasady są proste. Jeśli je złamiesz, czeka cię śmierć. "Gomorra" to poruszająca adaptacja głośnej powieści Roberto Saviano, za którą włoska mafia wydała na autora wyrok śmierci. Szokująca opowieść o potężnej organizacji, odpowiedzialnej za 4000 zabójstw w ciągu ostatnich trzydziestu lat.

Długość:135m

Gwiazdy: Carmine Paternoster Ciro Petrone Gianfelice Imparato Gigio Morra Marco Macor Maria Nazionale Salvatore Abruzzese Salvatore Cantalupo Salvatore Ruocco Toni Servillo

Ekranizacja kontrowersyjnej powieści Philipa Rotha. Film opowiada o przepełnionej erotyzmem fascynacji starszego krytyka teatralnego jedną z jego studentek.

Długość:112m

Gwiazdy: Ben Kingsley Charlie Rose Chelah Horsdal Dennis Hopper Kris Pope Patricia Clarkson Penélope Cruz Peter Sarsgaard Shaker Paleja Sonja Bennett

Anglia, II wojna światowa. Vera (Keira Knightley) pracuje w Londynie jako piosenkarka, przynosząc chwile radości zmęczonym wojną ludziom. Pewnego dnia spotyka swoją pierwszą miłość – Dylana Thomasa, poetę i autora filmów propagandowych. Stara namiętność wybucha ze zdwojoną siłą, pomimo iż mężczyzna nie jest już wolny. Jego żona Caitlin (Sienna Miller) jest odważną, otwartą na nowe wyzwania kobietą. Zdaje sobie sprawę, że mąż ulega fascynacjom innymi – i sama też nie dotrzymuje przysięgi wierności. W międzyczasie Vera wychodzi za mąż za Williama, jednak kiedy ten wyjeżdża na front, zamieszkuje razem z Dylanem i Caitlin. W tym dziwnym trójkącie rywalizacja, miłość i przyjaźń tworzą wybuchową mieszankę.

Długość:110m

Gwiazdy: Alastair Mackenzie Anne Lambton Camilla Rutherford Cillian Murphy Keira Knightley Lisa Stansfield Matthew Rhys Richard Clifford Richard Dillane Sienna Miller

Peter Bretter jest zawodowym kompozytorem. Po rozstaniu z aktorką Sarah Marshall przeżywa załamanie nerwowe. Za poradą przyjaciela wyrusza na Hawaje. Okazuje się, że ona też tam jest z nowym chłopakiem. Na domiar złego wszystkie pokoje są zarezerwowane z wyjątkiem bardzo drogiego apartamentu...

Długość:106m Tagline: Zrozpaczony muzyk wyjezdża na wakacje po tym, jak porzuca go ukochana.

Gwiazdy: Bill Hader Da'Vone McDonald Jack McBrayer Jason Segel Kristen Bell Liz Cackowski Maria Thayer Mila Kunis Russell Brand Steve Landesberg

Czterech policjantów wypadło z gry: dwóch nie żyje, dwóch kolejnych prawdopodobnie zginęło. Nalot grupy ds. narkotyków nie udał się i detektyw Ray Tierney staje na czele grupy dochodzeniowej. Jest bezpośrednio związany z tą sprawą. Jego brat był dowódcą wciągniętych w zasadzkę oficerów. Jego szwagier, oficer, często był ich partnerem. Im więcej Ray odkrywa, tym bardziej poddawane są próbie więzy rodzinne. A braterskie powinności coraz częściej doprowadzają do sporów.

Długość:130m Tagline: Detektyw, Ray Tierney, trafia na ślad afery korupcyjnej, w którą zamieszany jest jego szwagier, Jimmy.

Gwiazdy: Carmen Ejogo Colin Farrell Edward Norton Frank Grillo Jennifer Ehle John Ortiz Jon Voight Lake Bell Noah Emmerich Shea Whigham

Akcja Martyrs rozpoczyna się pewnej nocy w latach 70. Lucie, dziewczynka, która zaginęła rok wcześniej, zostaje znaleziona na ulicy. Skatowane dziecko trafia do szpitala. Dręczą ją koszmary o torturującym ją i gwałcącym mężczyźnie. W szpitalu poznaje Anę, która przemocy doświadczyła ze strony swoich najbliższych. Piętnaście lat później Lucie wymierzy broń w głowę ojca pewnej rodziny.

Długość:99m

Gwiazdy: Anie Pascale Catherine Bégin Juliette Gosselin Mike Chute Morjana Alaoui Mylène Jampanoï Patricia Tulasne Robert Toupin Xavier Dolan

Guillermo Arriaga, nagradzany scenarzysta filmów takich jak "Babel" i "21 gramów" przeniesie nas w świat niczym z powieści Paulo Coelho. Fascynująca historia trzech nieznanych sobie kobiet, których losy zaczynają się ze sobą przeplatać. Każda z nich poszukuje w życiu odkupienia, wybaczenia miłości. Zdobywczyni Oscara – megagwiazda Charlize Theron oraz długo oczekiwana Kim Basinger w niezwykłej opowieści o miłości, która oczyszcza, uzdrawia, a także spala.

Długość:111m Tagline: Miłość oczyszcza. Miłość uzdrawia. Miłość spala.

Gwiazdy: Brett Cullen Charlize Theron Danny Pino J. D. Pardo Jennifer Lawrence Joaquim de Almeida John Corbett José María Yazpik Kim Basinger Robin Tunney

W jednym ze współczesnych miast szerzy się epidemia ślepoty. Próby znalezienia odpowiedniego leku kończą się fiaskiem, gdyż każdy kontakt z zarażonym powoduje utratę wzroku. Władze miasta podejmują decyzję, by chorych umieścić w opuszczonym szpitalu psychiatrycznym, a następnie poddać ich kwarantannie. Sytuacja z godziny na godzinę staję się coraz bardziej napięta. W szpitalu dochodzi do zamieszek, którymi dowodzi jeden z pacjentów. Naocznym świadkiem wydarzeń jest żona chorego lekarza, która udaje ociemniałą, by być blisko męża.

Długość:121m

Gwiazdy: Alice Braga Danny Glover Don McKellar Gael García Bernal Julianne Moore Mark Ruffalo Mitchell Nye Sandra Oh Yoshino Kimura Yusuke Iseya

Thomas i Kent to agenci wyznaczeni do ochrony prezydenta. Podczas wizyty w Hiszpanii dochodzi do zamachu na jego życie. Jednym ze świadków zdarzenia jest Howard Lewis. Wśród tłumu jest również producentka wiadomości Rex Brooks, która przekazuje na żywo bieżące wydarzenia milionom telewidzom na całym świecie. Ich relacje pozwalają ułożyć elementy łamigłówki w całość i odkryć przerażającą prawdę.

Długość:90m Tagline: 8 obcych. 8 punktów widzenia. 1 Prawda.

Gwiazdy: Ayelet Zurer Dennis Quaid Edgar Ramírez Eduardo Noriega Forest Whitaker Matthew Fox Saïd Taghmaoui Sigourney Weaver William Hurt Zoe Saldana

Reżyser teatralny Caden Cotard (Philip Seymour Hoffman) po sukcesie "Śmierci komiwojażera", pracuje nad nowym spektaklem, który w jego założeniu ma być realistyczny w każdym calu. Lata mijają, a Caden coraz bardziej pogrąża się w swojej sztuce. Powoli zaciera się granica między fikcją a rzeczywistością. Łącząc tradycyjną narrację z opowiadaniem historii z subiektywnego punktu widzenia bohaterów, Charlie Kaufman stworzył niezwykle zwodniczy świat. Jest to przekonywująca kompleksowa wizja świata rzeczywistego i artystycznego. "Synecdoche, New York" jest dokładnie tym, o czym mówi jego definicja: częścią całości lub całością części, ogółem szczegółów lub szczegółem ogółu.

Długość:124m

Gwiazdy: Catherine Keener Dianne Wiest Emily Watson Hope Davis Jennifer Jason Leigh Michelle Williams Philip Seymour Hoffman Sadie Goldstein Samantha Morton Tom Noonan

Przekonaj się jak fascynujące role Keanu Reevesa, laureata nagrody Akademii Foresta Whitakera i znakomitej obsady drugoplanowej wzmacniają akcję w kryminalnym thrillerze traktującym o policjancie - weteranie, który zostaje usidlony w pajęczynę konspiracji i zdrady. Reeves wciela się w postać Toma Ludlowa, bezkompromisowego detektywa, który nie boi się wymierzać brutalnej, ulicznej sprawiedliwości. Kiedy odkryte dowody wskazują, że był on powiązany ze śmiercią byłego policjanta, przemoc wokół Ludlowa eskaluje zagrażając jego życiu. Zasłużony detektyw odkrywa, że nie może ufać nikomu...

Długość:109m

Gwiazdy: Angela Sun Cedric the Entertainer Chris Evans Cle Shaheed Sloan Common Forest Whitaker Hugh Laurie Keanu Reeves Martha Higareda Naomie Harris

Bohater filmu próbuje sobie przypomnieć traumatyczne przeżycia związane z wojną w Libanie w 1982 roku. O swoich wspomnieniach opowiada staremu znajomemu spotkanemu w barze.

Długość:90m

Gwiazdy: Ari Folman Dror Harazi Ron Ben-Yishai Ronny Dayag

Historie kilku osób, które kochają Nowy Jork, szukają tu miłości, albo już ją znalazły. Są wśród nich: młoda Żydówka szykująca się do ślubu, nastolatek idący na bal maturalny i zapomniana śpiewaczka wspominająca czasy swej świetności.

Długość:103m

Gwiazdy: Andy García Chris Cooper Christina Ricci Ethan Hawke Hayden Christensen Irrfan Khan Maggie Q Natalie Portman Orlando Bloom Rachel Bilson

Dwunastoletni Oskar nie ma przyjaciół. Każdego dnia jest nękany przez silniejszych kolegów, którym nie potrafi się przeciwstawić. Pewnego dnia spotyka tajemniczą dziewczynkę o imieniu Eli. Jej pojawienie się rozpoczyna serię śmierci i makabrycznych wydarzeń. Oskar zdaje sobie sprawę, że Eli nie jest zwyczajną istotą. Nie jest jej zimno. Nie jada słodyczy. Nie sprawia jej problemu ułożenie kostki Rubika. Z biegiem czasu chłopiec przekonuje się, że dziewczynka nie potrafi żyć bez ludzkiej krwi. Dziecięca więź okazuje się jednak silniejsza niż strach.

Długość:115m Tagline: Mój wampir stróż

Gwiazdy: Anders T. Peedu Henrik Dahl Ika Nord Kåre Hedebrant Karin Bergquist Karl-Robert Lindgren Lina Leandersson Mikael Rahm Per Ragnar Peter Carlberg

Carrie planuje ślub z Mr Bigiem. Mężczyzna w ostatniej chwili tchórzy i nie pojawia się przed ołtarzem.

Długość:145m

Gwiazdy: Chris Noth Cynthia Nixon David Eigenberg Evan Handler Jason Lewis Jennifer Hudson Kim Cattrall Kristin Davis Sarah Jessica Parker Willie Garson

Sydney Wells, niewidoma skrzypaczka z Los Angeles przechodzi skomplikowany zabieg przeszczepienia rogówki, który przywraca jej wzrok po ponad dwudziestu latach ślepoty. Ale szczęście Sydney nie trwa długo... Dziewczynę zaczynają prześladować nie mające żadnego naukowego wyjaśnienia dziwaczne i przerażające wizje. Okazuje się, że Sydney posiadła także zdolność jasnowidzenia i dostrzegania zmarłych.

Długość:98m

Gwiazdy: Alessandro Nivola Chloë Grace Moretz Danny Mora Fernanda Romero Jessica Alba Obba Babatundé Parker Posey Rachel Ticotin Rade Serbedzija Tamlyn Tomita

Przełom lat 30. i 40. XX wieku. Sara Ashley jest angielską arystokratką. Zbliża się do czterdziestki i ma poczucie, że jej życie się kończy. Rok temu jej mąż wyjechał do Australii, aby sprzedać ranczo w celu rozwiązania problemów finansowych. Zaniepokojona jego długą nieobecnością, decyduje się na podróż do Darwin. Na miejscu nie wita jej mąż, ale tajemniczy poganiacz bydła. Darzą się nawzajem niechęcią, z czasem jednak to się zmienia. Pewnego dnia pod opiekę Sary trafia Nullah, pół-aborygen, co sprawia, że kobieta zaczyna inaczej patrzeć na świat. Po dotarciu na ranczo okazuje się, że sama musi podjąć walkę z ludźmi, którzy chcą przejąć jej ziemię.

Długość:165m

Gwiazdy: Bryan Brown David Gulpilil David Wenham Essie Davis Hugh Jackman John Jarratt John Walton Nathin Butler Nicole Kidman Shea Adams

Próbując zebrać odłamki swojego życia, będący w niełasce były policjant, przyjmuje rutynową posadę ochroniarza spalonych ruin, niegdyś sławnego sklepu Mayflower w Nowym Jorku. Przerażające obrazy, które zobaczy w ozdobnych lustrach obiektu zmuszą go do wyruszenia w przyspieszającą tętno misję odkrycia sekretów z przeszłości budynku.

Długość:110m

Gwiazdy: Amy Smart Cameron Boyce Darren Kent Erica Gluck Ezra Buzzington Jason Flemyng Julian Glover Kiefer Sutherland Mary Beth Peil Paula Patton

Oparta na faktach historia zamachu na Adolfa Hitlera, który w krytycznym momencie II wojny światowej zorganizowała grupa niemieckich wojskowych pod wodzą pułkownika Klausa von Stauffenberga.

Długość:121m

Gwiazdy: Bill Nighy Carice van Houten David Bamber Eddie Izzard Kenneth Branagh Kevin McNally Terence Stamp Thomas Kretschmann Tom Cruise Tom Wilkinson

W 1974 roku dziewiętnastoletni narwaniec, Michael Peterson (Tom Hardy), postanowił uwiecznić swoje nazwisko i wraz z domowej roboty obrzynem oraz głową pełną marzeń napadł na urząd pocztowy. Pierwotnie skazany na 7 lat Peterson spędził w różnorakich placówkach penitencjarnych przeszło 34 lata, z czego 30 w samych izolatkach. W tym czasie psychika początkowo cichego chłopaka została zastąpiona przez jego alter ego, Charlesa Bronsona.

Długość:92m Tagline: 34 lata w więzieniu

Gwiazdy: Amanda Burton Andrew Forbes James Lance Jon House Juliet Oldfield Katy Barker Kelly Adams Mark Powley Matt King Tom Hardy

Katolicka szkoła na Bronxie w 1964 roku. Charyzmatyczny ksiądz Flynn usiłuje złagodzić panujące w szkole obyczaje. Robi to wbrew kierującej szkołą zakonnicy – siostrze Aloysius Beauvier, która wierzy jedynie w surową dyscyplinę. Kiedy do szkoły zostaje przyjęty pierwszy czarnoskóry uczeń, a jedna z sióstr zauważa, że ojciec Flynn poświęca mu więcej uwagi niż innym dzieciom, siostra Beauvier rozpoczyna prawdziwą krucjatę, która ma na celu usunięcie księdza ze szkoły. Bez żadnych dowodów, jedynie polegając na własnym przeczuciu, zakonnica podejmuje walkę. Czy ma rację? Czy wolno jej na podstawie niejasnych odczuć oskarżać drugiego człowieka? Czy poznamy w końcu prawdę?

Długość:104m Tagline: Nie ma prostych prawd

Gwiazdy: Alice Drummond Amy Adams Audrie Neenan Carrie Preston John Costelloe Lloyd Clay Brown Meryl Streep Philip Seymour Hoffman Susan Blommaert Viola Davis

Kinowa wersja kultowej gry komputerowej. Nominowany do Oscara Mark Wahlberg ("Infiltracja") w roli zdeterminowanego w walce z przestępczością policjanta z Nowego Jorku, który wpada na trop wielkiej afery.

Długość:100m

Gwiazdy: Amaury Nolasco Beau Bridges Chris O'Donnell Donal Logue Kate Burton Ludacris Mark Wahlberg Mila Kunis Olga Kurylenko Rothaford Gray

Biograficzny film w reżyserii Gusa Van Santa opowiadający historię Harveya Milka (Sean Penn), który został zamordowany w 1978 roku. Był on pierwszym politykiem zasiadającym we władzach miejskich jawnie walczącym o prawa dla osób homoseksualnych. [filmaster.pl]

Długość:128m

Gwiazdy: Alison Pill Denis O'Hare Diego Luna Emile Hirsch James Franco Joseph Cross Josh Brolin Sean Penn Stephen Spinella Victor Garber

Para płatnych morderców udaje się do Brugii by wykonać kolejne zlecenie. Przed nadejściem kolejnych dyspozycji mężczyźni mają zwiedzać miasto. Belgijskie miasto nie przypada do gustu Rayowi, zaś fascynuje Kena. Pobyt w mieście powoduje szereg niespodziewanych wydarzeń, które zmieniają wszystko w życiu głównych bohaterów.

Długość:108m

Gwiazdy: Brendan Gleeson Clémence Poésy Colin Farrell Elizabeth Berrington Eric Godon Jérémie Renier Jordan Prentice Mark Donovan Ralph Fiennes Thekla Reuten

Keith - tajemniczy, nieco dziwny chłopak i Natalie - zdolna, popularna w szkole dziewczyna zostają partnerami na laboratorium chemicznym. Wkrótce rodzi się między nimi uczucie.

Długość:93m

Gwiazdy: Elisabeth Harnois Ignacio Serricchio Jennifer Grey Jesse McCartney

Jake Tyler po przeprowadzce z innego miasta zostaje podstępem zwabiony do klubu mieszanych stylów walki znajdującego się w podziemiach. Pierwsza walka nie przynosi mu chwały, bo przegrywa. Postanawia podszkolić się w sztukach walki i w tym celu udaje się do pewnego weterana. Podczas treningu pracuje nad swoim ciałem i umysłem. Po treningu czuje się na siłach na tyle aby móc znów walczyć z przeciwnikiem, z którym poniósł porażkę.

Długość:110m

Gwiazdy: Amber Heard Cam Gigandet Djimon Hounsou Evan Peters Lauren Leech Leslie Hope Nadine Avola Neil Brown Jr. Sean Faris Wyatt Smith

Wade Porter (Stephen Dorff), kochający swoją rodzinę mężczyzna z obiecującą przyszłością zabijając włamywacza traci wszystko, na czym mu zależało. Skazany za morderstwo drugiego stopnia, Wade zostaje przetransportowany do więzienia o zaostrzonym rygorze, gdzie spędzić ma następne trzy lata życia. W miejscu, gdzie nie obowiązują żadne reguły Porter zostaje umieszczony w celi z mordercą (Val Kilmer) i natychmiast staje się obiektem upokorzeń sadystycznego strażnika (Harold Perrineau). Szybko staje się jasne, że czeka go walka życia, bowiem, by przetrwać, Wade musi stać się najtwardszym skazańcem ze wszystkich. Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni, a w stanowym więzieniu przetrwają tylko najsilniejsi.

Długość:104m

Gwiazdy: Anne Archer Harold Perrineau Johnny Lewis Larnell Stovall Marisol Nichols Sam Shepard Shawn Prince Stephen Dorff Val Kilmer Vincent Miller

Kwiecień 1981 roku. 27-letni Bobby Sands (Michael Fassbender), jeden z czołowych bojowników Irlandzkiej Armii Republikańskiej, zostaje wybrany do Izby Gmin. Nie jest mu jednak dane zabrać głos w sprawie wyzwolenia Irlandii Północnej spod brytyjskiego panowania. W tym samym czasie przebywa już w więzieniu Maze. Nieludzki system więziennictwa sprawia, że rozpoczyna walkę. Żąda uznania siebie i innych bojowników osadzonych w bloku H za więźniów politycznych. Protestujący podejmują coraz bardziej radykalne formy strajku - od odmowy mycia, poprzez niszczenie cel, wylewanie moczu na korytarzach i odmowę wkładania ubrań. Bobby decyduje się na ostateczny, desperacki krok - głodówkę.

Długość:96m

Gwiazdy: Brian Milligan Frank McCusker Helena Bereen Karen Hassan Laine Megaw Lalor Roddy Liam Cunningham Liam McMahon Michael Fassbender Stuart Graham

Kontynuacja wielkiego taneczno-muzycznego przeboju „Step Up: Taniec zmysłów”. Tym razem dwa razy więcej tańca i dwa razy więcej muzyki! Ona - Andie (Briana Evigan), przyszywana siostra Tylera Gage'a (Channing Tatum) bohatera pierwszej części "Step Up -Taniec zmysłów", zbuntowana tancerka z gorszej dzielnicy. On - Chase (Robert Hoffman), najlepszy i najgorętszy tancerz w Akademii Tańca w Maryland. Połączy ich pasja i udział w legendarnym ale nielegalnym turnieju tańca ulicy. Wygrać w nim mogą tylko najlepsi, dlatego Andie i Chase muszą dać z siebie wszystko. Choreografia "STEP UP 2" została stworzona przez trzy legendy świata hip hopu, kreujące układy taneczne w wideoklipach Ushera, P.Diddiego, Spice Girls, Outcast czy Missy Elliot a także w oryginalnej edycji telewizyjnego programu "You Can Dance". Na ścieżce dźwiękowej znalazły się najlepszy hip hop i R&B, w tym takie nazwiska jak: FloRida, T-Pain, Missy Elliott, Akon, Cassie, Scarface.

Długość:98m

Gwiazdy: Adam G. Sevani Black Thomas Briana Evigan Cassie Ventura Danielle Polanco Harry Shum Jr. Mari Koda Robert Hoffman Telisha Shaw Will Kemp

Historia Semyona Dukacha jest wyjątkowa. Wybitnie zdolny student wraz z grupą przyjaciół z renomowanej amerykańskiej uczelni Massachusetts Institute of Technology - słynnego MIT - rzuca wyzwanie domom gry i wkrótce tysiące dolarów zaczynają spływać na konta pomysłowych hazardzistów. Black Jack stał się polem fascynującej, ale też niebezpiecznej gry. Ogrywane systematycznie kasyna przystępują do kontrataku, często sięgając po środki na wpół legalne. Historia Semyona Dukacha, emigranta z Rosji, to kolejna wersja american dream - mitu od pucybuta do milionera. Ten sukces wymagał jednak nie tylko łutu szczęścia, ale i bardzo wysokiego ilorazu inteligencji.

Długość:123m

Gwiazdy: Aaron Yoo Jack McGee Jacob Pitts Jim Sturgess Josh Gad Kate Bosworth Kevin Spacey Laurence Fishburne Liza Lapira Sam Golzari

Crowe wciela się w postać Eda Hoffmana, skłonnego do intryg szefa CIA, który wraz z agentem Rogerem Ferrisem (DiCaprio) zastawia pułapkę na jednego z najniebezpieczniejszych liderów Al-Kaidy, rozpuszczając fałszywą plotkę, że zamachowiec współpracuje z Amerykanami.

Długość:128m

Gwiazdy: Ali Suliman Alon Aboutboul Golshifteh Farahani Leonardo DiCaprio Mark Strong Mehdi Nebbou Michael Gaston Oscar Isaac Russell Crowe Simon McBurney

Opowieść o legendarnym już napadzie na bank na londyńskiej Baker Street w 1971 roku. Legendarnym, bo aż do dziś ani nikogo w tej sprawie nie aresztowano, ani nie odzyskano nawet pensa ze skradzionych przez rabusiów pieniędzy. Dodatkowo, przez niemal 35 lat, brytyjski rząd zakazał jakichkolwiek informacji na ten temat.

Długość:110m

Gwiazdy: Alki David Daniel Mays Georgia Taylor James Faulkner Jason Statham Michael Jibson Peter Bowles Richard Lintern Saffron Burrows Stephen Campbell Moore

Czy operacja piersi, o której marzy jedna z bohaterek „Tajne przez poufne” może wpłynąć na działanie amerykańskiego wywiadu? Odpowiedź teoretycznie prosta, ale ... Bożyszcze kobiet Brad Pitt oraz obiekt westchnień wielu pań - George Clooney - w bezsprzecznie jednej z najzabawniejszych komedii jakie kiedykolwiek oglądaliście. Ale czy przystojni i utalentowani aktorzy to jedyna mocna storna tego filmu? Otóż na szczęście składa się on z samych mocnych stron. Bracia Coen stworzyli komedię, którą podbili serca milionów widzów na całym świecie. Stworzyli dodatkowo okazję do obejrzenia Brada Pitta w roli jakże dla niego odmiennej i Georga Clooney’a w roli jakże dla niego charakterystycznej. A do tego John Malkovich, który zaskoczy wszystkich swoim... kwiecistym językiem.

Długość:96m

Gwiazdy: Brad Pitt David Rasche Elizabeth Marvel Frances McDormand George Clooney J.K. Simmons John Malkovich Olek Krupa Richard Jenkins Tilda Swinton

Rok 1974. Po wybuchu afery Watergate Richard Nixon (Frank Langella), jako pierwszy w historii prezydent USA, rezygnuje z pełnionego urzędu. Unika w ten sposób odpowiedzialności za swoje polityczne zbrodnie. Trzy lata później zgadza się na wywiad z mało cenionym showmanem, Davidem Frostem (Michael Sheen). Widzi w tym szansę swojego powrotu do polityki. Frost ma problemy ze znalezieniem funduszy. W końcu zostaje zmuszony do sfinansowania programu z własnej kieszeni. Wraz z Jamesem Restonem (Sam Rockwell) i Bobem Zelnickiem (Oliver Platt) rozpoczyna przygotowania i gromadzenie informacji. Pozostałe media sądzą, że cały projekt jest żartem. Nikt, włącznie z samym Frostem, nie spodziewa się, że wywiad stanie się spowiedzią Nixona i zmusi go do ujawnienia szokującej prawdy.

Długość:122m Tagline: 400 Milionów ludzi oczekujących prawdy

Gwiazdy: Andy Milder Frank Langella Kate Jennings Grant Kevin Bacon Matthew Macfadyen Michael Sheen Oliver Platt Rebecca Hall Sam Rockwell Toby Jones

Księżna Georgiana Cavendish (Keira Knightley) wiodła ekstrawaganckie, pełne politycznych i miłosnych intryg życie. Już jako szesnastolatka wyróżniała się wśród innych arystokratek urodą i wdziękiem, wzbudzając tym samym zachwyt wszystkich mężczyzn. Udało się jej zwrócić uwagę samego księcia Devonshire (Ralph Fiennes). Perspektywa małżeństwa z tak wysoko postawionym człowiekiem i możliwość awansu społecznego, sprawiły że Georgiana odrzuciła zakochanego w niej Charlesa Grey'a. Jednak wbrew jej wyobrażeniu życie u boku Księcia nie przypominało bajki, a młoda Księżna szybko poznała gorzki smak życia na dworze. To historia niezwykłej kobiety, która była uwielbiana i znana z tego, że chciała być wierna swojej namiętności, historia kobiety, która musiała zapłacić za to wysoką cenę.

Długość:110m Tagline: Niezwykła opowieść o zakamarkach kobiecej duszy

Gwiazdy: Aidan McArdle Alistair Petrie Bruce Mackinnon Charlotte Rampling Dominic Cooper Georgia King Hayley Atwell Keira Knightley Ralph Fiennes Simon McBurney

Irak. Żołnierze elitarnej jednostki zmuszeni są do wzięcia udziału w niebezpiecznej grze w kotka i myszkę. Łączą swoje siły, gdyż miasto w którym się znajdują pogrąża się w coraz większym chaosie i staje się coraz bardziej niebezpieczne. Każdy może być tutaj potencjalnym wrogiem, a każda napotkana rzecz śmiertelną bombą.

Długość:131m Tagline: Wojna to narkotyk.

Gwiazdy: Anthony Mackie Brian Geraghty Christian Camargo Christopher Sayegh David Morse Evangeline Lilly Guy Pearce Jeremy Renner Ralph Fiennes Suhail Aldabbach

Kiedy tajemnicą poliszynela staje się rosnąca niechęć króla Henryka VIII do swej żony Katarzyny Aragońskiej, która nie potrafi dać mu męskiego potomka, seniorzy rodu Boleyn obmyślają chytry plan jak podwyższyć status i wpływy rodziny na dworze. Dwie siostry Boleyn - Anna (Natalie Portman) i Maria (Scarlett Johansson) mają zabiegać o względy króla (Eric Bana), tak by wybrał jedną z nich na swą kochankę. Jego serce zdobywa ostatecznie Maria, która zostaje królewską nałożnicą i rodzi mu syna. Jednak niczym nie zrażona przebiegła i chorobliwie ambitna Anna nie ustaje w walce o przychylność władcy. Bez skrupułów i metodycznie realizuje swój plan: zostać królową Anglii.

Długość:115m

Gwiazdy: Ana Torrent Benedict Cumberbatch David Morrissey Eric Bana Jim Sturgess Kristin Scott Thomas Mark Rylance Natalie Portman Oliver Coleman Scarlett Johansson

Randy "The Ram" Robinson (Mickey Rourke) jest profesjonalnym zapaśnikiem, którego zawał serca zmusza do zakończenia kariery. Porzuca swój ukochany sport na rzecz pracy w delikatesach. Wiąże się ze striptizerką (Marisa Tomei), stara się też poprawić swoje stosunki z córką (Evan Rachel Wood). Jednak odpoczynek od sportu nie trwa długo, wyzwanie rzuca mu jego największy rywal Ayatollah. Randy decyduje się stanąć do ringu, zdając sobie sprawę, że może to być jego ostatnia walka w życiu.

Długość:109m

Gwiazdy: Dylan Keith Summers Ernest Miller Evan Rachel Wood Judah Friedlander Marisa Tomei Mark Margolis Mickey Rourke Todd Barry Tommy Farra Wass Stevens

Do Ziemi zbliża się niezidentyfikowany obiekt pędzący z prędkością 30 00 km/s. Ludzkość staje w obliczu zagłady ponieważ obiekt ten ma uderzyć w samo centrum Nowego Jorku. Niespodziewanie obiekt zwalnia i ląduje w parku, do którego zostają skierowanie wojsko, policja oraz naukowcy w celu zbadania kuli. Z kuli wyłania się postać Klaatu. Prowadzone są na nim badania aby dowiedzieć się w jakim celu kula wylądowała na Ziemi. Klaatu przybywa aby uratować Ziemię. Jednak ratowanie Ziemi wiąże się również z zagładą ludzkości. Helen Benson przewodnicząca grupie naukowców, zrobi wszystko aby go przed tym powstrzymać.

Długość:103m Tagline: Myśleliśmy, że ziemia jest nasza, myliliśmy się.

Gwiazdy: Jaden Smith James Hong Jennifer Connelly John Cleese John Rothman Jon Hamm Kathy Bates Keanu Reeves Kyle Chandler Robert Knepper

Dwie młode Amerykanki, Vicky (Rebecca Hall) i Cristina (Scarlett Johansson) przyjeżdżają na wakacje do Barcelony. Vicky, inteligentna i czuła, ma niedługo wyjść za mąż; otwarta na emocjonalne i seksualne przygody Cristina to jej zupełne przeciwieństwo. Podczas pobytu, obie bohaterki dają się wciągnąć w niekonwencjonalną, romantyczną i seksualną przygodę z Juanem Antonio (Javier Bardem), charyzmatycznym malarzem, uwikłanym w burzliwą i skomplikowaną relację ze swoją byłą żoną, Marią Eleną (Penélope Cruz). Zanurzony w soczystej zmysłowości Barcelony, „Vicky Cristina Barcelona”, to zabawny, inteligentny film, ukazujący miłość we wszystkich jej przejawach.

Długość:96m

Gwiazdy: Chris Messina Christopher Evan Welch Javier Bardem Juan Queseda Julio Perillán Kevin Dunn Patricia Clarkson Penélope Cruz Rebecca Hall Scarlett Johansson

Film zrealizowany na podstawie książki Richarda Yatesa. April i Frank Wheeler to młode małżeństwo mieszkające z dwójką dzieci na przedmieściach Connecticut w połowie lat 50-tych. Oboje skutecznie maskują frustrację spowodowaną niemożnością spełnienia się zarówno w związku jak i karierze zawodowej. Frank ugrzązł w dobrze płatnej, ale nudnej pracy biurowej. Gospodyni domowa, April, ciągle opłakuje stojącą kiedyś przed nią szansę na zrobienie kariery aktorskiej. Nie mogąc znieść przeciętności, jaka ich otacza, decydują się wyjechać do Francji, gdzie będą w stanie rozwijać swoją wrażliwość artystyczną wolni od konsumpcyjnych wymagań kapitalistycznej Ameryki. Kiedy jednak ich związek zamienia się w nieskończone pasmo sprzeczek, zazdrości i wzajemnych oskarżeń, ich podróż oraz marzenia o samospełnieniu stają w obliczu zagrożenia.

Długość:119m

Gwiazdy: David Harbour Dylan Baker Kate Winslet Kathryn Hahn Kathy Bates Leonardo DiCaprio Michael Shannon Richard Easton Ryan Simpkins Ty Simpkins

Historia dzieje się w Los Angeles w 1928 roku. Angelina Jolie gra postać Christine Collins. Pewnego dnia jak zwykle Christie wychodzi do pracy zostawiając syna Waltera w domu. Gdy wraca, dziecka nie ma w domu. Po pewnym czasie synek się odnajduje, jednak jej serce podpowiada, że to nie jest jej dziecko.

Długość:140m

Gwiazdy: Amy Ryan Angelina Jolie Colm Feore Frank Wood Gattlin Griffith Geoff Pierson Jeffrey Donovan John Malkovich Michael Kelly Michelle Gunn

Ekranizacja bestsellerowej powieści Stephenie Meyer. 17-letnia Bella Swan (Kristen Stewart), przeprowadza się do Forks, miasteczka w deszczowym stanie Waszyngton, by zamieszkać ze swoim ojcem (Billy Burke). Kiedy poznaje tajemniczego i niezwykle ponętnego Edwarda Cullena (Robert Pattinson), jej przeciętne dotychczas życie zupełnie się odmienia. Zachwycona jego złotymi oczami, hipnotyzującym głosem i nadprzyrodzonymi umiejętnościami, kompletnie traci dla niego głowę. Nie mogąc mu się oprzeć, nie zdaje sobie sprawy, na jakie niebezpieczeństwo naraża siebie i swoich najbliższych...

Długość:122m

Gwiazdy: Ashley Greene Billy Burke Elizabeth Reaser Jackson Rathbone Kellan Lutz Kristen Stewart Nikki Reed Peter Facinelli Robert Pattinson Taylor Lautner

Oparty na bestsellerowej powieści o tym samym tytule „Lektor”, to hipnotyzująca historia pełnej tajemnic miłości, której akcja toczy się w targanych wojną i powojennych Niemczech. Hanna (Kate Winslet) udziela pomocy Michaelowi Bergowi (David Kross), który zasłabł na ulicy, wracając ze szkoły. W ten sposób krzyżują się losy młodego wrażliwego ucznia i pięknej, choć starszej od niego kobiety, którą jest zafascynowany od pierwszej chwili. To przypadkowe spotkanie staje się początkiem namiętnego romansu, zakończonego nagłym i tajemniczym zniknięciem kobiety. Mija osiem lat. Michael jest studentem prawa i śledzi procesy nazistowskich zbrodniarzy. W tych właśnie, jakże odmiennych, okolicznościach spotyka ponownie swoją dawną kochankę. Hanna oskarżona jest o popełnienie odrażających zbrodni

Długość:124m

Gwiazdy: Alexandra Maria Lara Bruno Ganz David Kross Hannah Herzsprung Jeanette Hain Karoline Herfurth Kate Winslet Lena Olin Ralph Fiennes Volker Bruch

Lata 40-te, czas wojny. Bruno ma 8 lat mieszka w Berlinie razem z siostrą i rodzicami. Jednak pewnego dnia rodzina przenosi się na wieś, aby towarzyszyć ojcu – niemieckiemu oficerowi - w jego nowej pracy. Bruno łamie zakaz opuszczania nowego domu i poznaje okolicę. W ten sposób zaprzyjaźnia się ze Szmulem – chłopcem, który mieszka w innym, nieznanym świecie za kolczastym ogrodzeniem...

Długość:94m

Gwiazdy: Amber Beattie Asa Butterfield Cara Horgan David Hayman David Thewlis Jack Scanlon Rupert Friend Sheila Hancock Vera Farmiga Zac Mattoon O'Brien

W nowym filmie Batman podejmuje szeroko zakrojoną walkę z przestępczością. Z pomocą porucznika Jima Gordona i prokuratora okręgowego Harveya Denta zabiera się za rozpracowywanie istniejących organizacji przestępczych nękających mieszkańców miasta. Współpraca przynosi efekty, ale bohaterowie wkrótce padną ofiarą chaosu, który rozpęta rosnący w siłę genialny przestępca, znany przerażonym mieszkańcom Gotham jako Joker.

Długość:152m Tagline: Witamy w świecie bez zasad

Gwiazdy: Aaron Eckhart Christian Bale Gary Oldman Heath Ledger Maggie Gyllenhaal Michael Caine Monique Gabriela Curnen Morgan Freeman Nestor Carbonell Ron Dean

Walt Kowalski, weteran wojny w Korei i zapiekły rasista z krwi i kości o stalowej woli, żyjący w świecie, który nieustannie ulega zmianom, zostaje zmuszony przez sąsiadów-imigrantów, którzy wraz ze swoją rodziną wprowadzili się po sąsiedzku, do trudnej konfrontacji z własnymi zadawnionymi uprzedzeniami. A wszystko zacznie się od klasycznego samochodu Kowalskiego - Gran Torino z 1972 roku.

Długość:116m

Gwiazdy: Ahney Her Bee Vang Brian Haley Brian Howe Christopher Carley Clint Eastwood Dreama Walker Geraldine Hughes John Carroll Lynch William Hill

"Urodziłem się w okolicznościach niezwykłych." - i tak też zaczyna się "Benjamin Button", adaptacja klasycznej noweli F. Scotta Fitzgeralda z lat dwudziestych XX wieku o człowieku, który przychodzi na świat jako osiemdziesięciolatek i stopniowo młodnieje. O człowieku, który – podobnie jak my wszyscy – nie potrafi zatrzymać upływu czasu. Jego osobistą historię, osadzoną w Nowym Orleanie, śledzimy od końca I Wojny Światowej w 1918 roku aż po XXI wiek, przeżywając jego los równie niezwykły, jak bywa los każdego człowieka. Wyreżyserowany przez Davida Finchera, z Bradem Pittem, Cate Blanchett, Tildą Swinton, Taraji P. Henson, Jasonem Flemyngiem, Eliasem Koteasem i Julią Ormond w rolach głównych, film "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona" jest w istocie opowieścią podróżnika w czasie, o ludziach i o miejscach, które napotyka, o odnalezionych i utraconych miłościach, o radości życia i smutku śmierci, a także o tym, czego czas nie zmienia.

Długość:166m Tagline: Historia Benjamina Buttona, który zamiast starzeć się - młodniał.

Gwiazdy: Brad Pitt Cate Blanchett Elias Koteas Elle Fanning Jason Flemyng Josh Stewart Julia Ormond Madisen Beaty Taraji P. Henson Tilda Swinton

Jamal, mieszkaniec slumsów Bombaju, w wieku 18 lat bierze udział w hinduskiej wersji "Milionerów". Od finałowej wygranej dzieli go ostatnie pytanie, jednak zanim zdąży na nie odpowiedzieć, aresztuje go policja. Funkcjonariusze chcą się dowiedzieć jak chłopak może wiedzieć tak dużo. Jamal opowiada prawdziwą historię dzieciństwa, przemocy i miłości swojego życia. To ulica była jego szkołą. Szkołą przetrwania...

Długość:120m Tagline: Co pomogło mu odzyskać utraconą miłość? A. Pieniądze B. Szczęście C. Pożądanie D. Przeznaczenie

Gwiazdy: Anil Kapoor Ayush Mahesh Khedekar Dev Patel Freida Pinto Irrfan Khan Jeneva Talwar Mahesh Manjrekar Mia Drake Inderbitzin Rajendranath Zutshi Saurabh Shukla

Will Smith wcielił się w rolę mężczyzny, który w wypadku samochodowym powoduje śmierć sześciu osób i traci ukochaną. Dręczony poczuciem winy nie potrafi odtąd żyć normalnie i postanawia odkupić swoją winę. A ponieważ był sprawcą wypadku cena, jaką przyjdzie mu zapłacić będzie najwyższa.

Długość:123m Tagline: Siedem Nazwisk. Siedmiu obcych. Jedna Sekret.

Gwiazdy: Barry Pepper Connor Cruise Elpidia Carrillo Joe Nunez Michael Ealy Robinne Lee Rosario Dawson Sarah Jane Morris Will Smith Woody Harrelson